PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614}

Turbulencja

Turbulence
5,4 4 190
ocen
5,4 10 1 4190
Turbulencja
powrót do forum filmu Turbulencja

Filmowe zero

ocenił(a) film na 3

Niestety następna katastroficzna klapa. Z reklam wyglądał nawet ciekawie, ale nie dajcie się zwieść pozorom. Tak naprawdę nie jest to film katastroficzny, czy tez sensacyjny. Konwencja (napewno nie przypadkowo) przypomina tanie horrory z lat 80.-90. Po samolocie grasuje bowiem maniakalny morderca z siekierą, który pozabijał już 3/4 załogi.Obraz wyrażnie naśladuja filmy typu "Krzyk" Wesa Cravena, gdzie dziarskie nastolatki uciekają przed mordercom z nożem. Pomysł niezły, ale realizacja pozostawia wiele do życzenia. Scenariusz drętwy- dialogi prowadzone pomiędzy bohaterką, a mordercą są sztuczne i nielogiczne. Aktorstwo pozostawia wiele do życzenia. Lauren Holly zagrała karykaturalnie dziarsko, Ray Liotta tez bez uniesień. Natomiast Reżyseria przeraźliwie fatalna, będe uważał na reżysera. Powstała więc bardzo nie udana próba połączenia konwencji horroru z sensacją. Napięcie mogła tworzyć jedynie ciekawa muzyka. Ode mnie również 3/10.

Misiu

Nie jest tak zle....troche sztampowy....fakt....ale trzyma w napieciu (mnie przynajmniej!)...i Ray Liotta wlasnie genialnie...zagral czlowieka, ktory budzi zaufanie i sympatie na poczatku, a nastepnie...no wlasnie...jest naprawde dobry w tym filmie i film nie jest taki zly;p

ocenił(a) film na 7
Misiu

W/g mnie to w scenariuszu powinno byc tak ze Ryan probouje uratowac zaloge wczesniej negocjujac na specjalnych zasadach co go czeka jak wyladuje. On byl chory ale zarazem inteligentny wiec nie wiem czemu zakladal ze czeka go i tak krzeslo. Uratowal by ludzi i na pewno nie czekala by co cela smierci. Wiem ze film bylby wtedy pewnie krotszy i mniej trzymajacy w napieciu ale mozna by bylo dolozyc epizod w postaci przedluzyonej walki z drugim albo i nawet jeszcze trzecim :) zdesperowanym przestepca ktory wlasnie dazyl by do rozbicia samolotu...

Alan83

Najlepiej jak mu odstrzelili auto zaczepione przy kole , hahahaha, a koło nawet nie draśnięte. Z początku nawet dało się oglądać , ale z każdą minutą coraz gorszy badziew....

mr_szakal

Niestety spore rozczarowanie,liczyłem na świetny film,ale niestety,zawiodłem się i to bardzo,film nie ma sensu.Jedyny plus to dobra gra Raya.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones