PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231793}
5,3 12 729
ocen
5,3 10 1 12729
5,8 4
oceny krytyków
Turistas
powrót do forum filmu Turistas

to jestem śmieszny

ocenił(a) film na 10

bo mnie się film podobał i mimo iż był schematyczny to przynajmniej miło się go oglądało i podobają mi się takie ciekawe plany zdjęciowe (nie tylko te lasy i piwnice)

dodam tylko, że powoli mam dość pitolenia takich forumowiczów którzy na samym początku obrażają tych którym się film podobał/nie podobał bo oni wiedzą lepiej czy ten film jest dobry/zły

dziecinada

eneye

rany, już myślałam ze jestem taka ostatnia, bo wszyscy jada po tym filmie okropelnie ;)
Ja tez go obejrzałam, i muszę się przyznać - z lekiem zdziwieniem nawet, bo nie gustuje w filmach tego typu, ze całkiem milo się go oglądało.
Nie jest to jakieś "wielkie kino", taki ciutke wydumany filmik z nielicznymi elementami horroru, ale z czystym sumieniem polecam na nudny wieczór.

ocenił(a) film na 6
Mala_29

Właśnie go teraz skończyłem oglądac i powiem szczerze że się miło rozczarowałem. Sądząc po ocenie za dużo sie nie spodziewałem a tu całkiem dobry film. Z czystym sumieniem wystawiam 7/10. Poprostu lubie takie filmy.

ocenił(a) film na 8
Wariat23

Bardzo dobry film, piekne zdjecia, w/g mnie fabula calkiem ciekawa. nie rozumiem dlaczego tylu ludzi tak nisko ocenilo Turistas? czy dlatego, ze nie bylo tam zombie? mimo tego film byl wystarczajaco straszny, jesli wczuc sie w role niewinnych turystow w obcym kraju na zadupiu komunikacyjnym, ktorzy ledwo uchodza z zyciem z wypadku autobusowego i mysleli, ze znalezli raj...

no coz, widocznie zaliczam sie do mniejszosci jak kilkoro innych uzytkownikow ... 8/10 u mnie ;)

eneye

Ja również jestem pozytywnie zaskoczona.
Fabuła była bardzo ciekawa, tak jak już powiedział ktoś wyżej, miałeś wystarczającą ilość adrenaliny we krwi, jeśli wczułeś się w sytuację gł. bohaterów.
Nic bym w tym filmie nie zmieniła. Wizja raju ... w rzeczywistości jest na wyciągnięcie ręki. Jak niewiele ludziom potrzeba do szczęścia, prawda?
Dla mnie 8/10 i jedyne, co od siebie dopowiem, to to, że mogliby zmienić gatunek filmowy na dramat. Ale to tylko moje odczucia ;)

użytkownik usunięty
Duska54

dałam 8 :) bardzo dobry film. Polecam każdemu

użytkownik usunięty
eneye

Film swietny 8/10 polecam. I dam sobie reke uciac ze taka historia miala kiedys miejsce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones