PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484295}

Turysta

The Tourist
6,6 195 555
ocen
6,6 10 1 195555
4,2 12
ocen krytyków
Turysta
powrót do forum filmu Turysta

Rewelacja

ocenił(a) film na 8

Mimo, że fabuła filmu odbiega od sielankowego obrazu, film wygląda niczym bajka. Piękna Jolie i przystojny Depp na tle romantycznej Wenecji. Akcja filmu na pewno ciekawi, a zakończenie to totalna zaskoczenie. Poznajemy tu Angeline w całkiem innej odsłonie. O wiele delikatniejszej niż w innych filmach takich jak "Pan i Pani Smith", czy też "Tomb Raider". Jej uroda w tym filmie to balsam dla naszego ciała. Również rola Deppa bardzo mi się podoba. Chyba najlepsza z wszystkich, jakie zagrał.

ocenił(a) film na 6
ClaudiaWirginia

Fakt, zdjęcia i muzyka przyćmiewają wg mnie resztę. Fenomenalne wręcz ! Gra aktorska też okej, ale Angelina grała tak jakby chciała grać tylko ciałem, najlepiej nic nie mówić, a tym bardziej nie grać, tylko po prostu być na ekranie. Nie podobało mi się to. Ale nie trafiłem tutaj na wątek o samym Franku. Widzę, że większość z Was myśli, że Frank to Alexander.... Chyba tylko nie ja ! Wydaje mi się, że Agenci zadzwonili do Wisconsin zbadać czy jest taki nauczyciel, czy coś. Chyba całej szkoły nie przekupił. I wydaje mi się , że Frank to matematyk, a nie żaden przestępca, który w tej scenie w pokoju, gdzie był sejf, zwietrzył szanse na odmianę swojego beznadziejnego życia po stracie żony. Pomyślał, że może je odmienić w jednej chwili. A sejf otworzył, bo był przecież matematykiem, może nawet całkiem niezłym, może wybitnym ! I dla niego to sekunda. A dalej grał już jako Alexander dla zmyły i ... dla kobiety. Gdyby Alexander chciał przejąć jakąś postać, to wybrałbym chyba inny zawód niż nauczyciel w szkole. Jedynie w moich oczach ratuje tą wersję którą wszyscy podzielają, to że Alexander zabił Franka w Wisconsin i tej chirurg przerobił jego twarz na tą z oryginalnego Franka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones