PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709434}

Turysta

Force Majeure
6,6 23 337
ocen
6,6 10 1 23337
8,0 33
oceny krytyków
Turysta
powrót do forum filmu Turysta

Ze zdziwieniem przeglądam wątki napisane pod ostatnio obejrzanym przeze mnie filmem. O co chodzi? Wszystkie takie rozbudowane, poprawne gramatycznie i językowo. Nawet wielkość liter i interpunkcja jest zachowana. Rozwiązaniem tajemnicy okazał się konkurs na komentarz pod filmem "Turysta". Zabawne to wszystko. Czytając zadanie konkursowe, zinterpretowałem je raczej jako: "pokaż, że już wcześniej interesowałeś się omawianym filmem, a ponadto zdarza Ci się pisać na forum z sensem". Swoją drogą, to wolę jednak "ciut" gorsze komentarze, ale wyrażające szczere odczucia na temat danego filmu, niż te – w większości – nudne wywody z ostatnich dni.

Tureb

A ja nie, wolę kulturę i interpunkcje i trochę przemyslenia niż to co zwykle spotykam na tym portalu

PIXA_GOD

Po prostu nie lubię czytać sztucznych tekstów. Nudzą mnie.

użytkownik usunięty
Tureb

Masz absolutną rację. Tez nie trafię tych filozoficznych wywodów "znawców" kina. Spróbuj coś napisać nie po ich myśli, szczerze od serca, to za chwilę się dowiesz, że twój umysł nie ogarnia tego filmu, bo nie ma strzelanin oraz pościgów i ogólnie jesteś tępakiem. ;) Prawda najczęściej jest taka, że są to życiowi nieudacznicy, którzy dowartościowują się na takich forach.

ocenił(a) film na 9

X D

ocenił(a) film na 8
PIXA_GOD

To napisane tak zupełnie na poważnie? A może ironicznie?

ocenił(a) film na 5
Tureb

Brawo! Wyjąłeś mi to z klawiatury. Te kulturalne gadki to zmyłka, tak jak i wysoka bujność ocen i psychologiczno-socjologiczne wiwisekcje - mizdrzą się panowie, panie łaskawie się z nimi zgadzają. Mnie najbardziej wkurzyły bezstresowo wychowane dzieci. Pomyślałem, Boże, jak to dobrze, że nie jestem Skandynawem!

Krzypur

Ciebie wychowywano pewnie stresowo i teraz frustracje wylewasz w necie, zawodowy łowco lewaków brzydzący się zgniłym zachodem. Nie ma to jak trzasnąć dziecko w dupę pasem albo sznurem, nie?

ocenił(a) film na 5
ocenił(a) film na 2
Myszkin_filmweb

i kto tu wylewa swoje frustracje...Wypowiedział się na temat filmu a Ty robisz wycieczki personalne...masz problem kolego to zmień forum.

asmad77

Nie będziesz mi mówił gdzie mogę pisać, a gdzie nie. Nie czytaj i zmień forum jak masz problem. A ten kocur zostawia taki smród na filmwebie, że aż zatyka nos. Nara.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
asmad77

Nie stresuj się tak. Komentarz zgłoszony

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
asmad77

Nie denerwuj się, te usmiechy tylko podreślają, że się przejmujesz, biedny :(

ocenił(a) film na 2
Myszkin_filmweb

,,uśmiechy nie mogą niczego podkreślać''...ile ty masz lat? skończyłeś jakieś szkoły?:)czy tylko po ,,dzierżoniówce ''jesteś?:)))

ocenił(a) film na 2
Myszkin_filmweb

zadenuncjowałeś mnie?:))))myszkin....nieładnie, nieładnie...

Tureb

Swieta racja Tureb.Pisac recenzje takim jezykiem jakim sie rozmawia na co dzien.Wtedy czuc emocje,bo pomylki i bledy popelnia sie tyylko w wyniku prawdziwych emocji.

areweg

Nie chodziło mi o recenzje, które mają swoje oddzielne miejsce na filmwebie - "recenzje użytkowników". One w istocie powinny być napisane porządnie. Miałem zastrzeżenia do komentarzy. Tak naprawdę nic nie wnosiły, wyczuwało się sztuczność, przez co były nudne. W czasie trwania omawianego konkursu, forum pod filmem było wręcz zaspamowane tymi wypocinami.

Tureb

Chodzi po prostu o to że byl konkurs na fwb , i kazdy się stara o nagrodę

ocenił(a) film na 9
Tureb

no to napisz tę recenzję/ komentarz od serca :) ja uważam, że to był doskonały film. nikt mi nie grał na emocjach i mogłam spokojnie ocenić sytuację bez ckliwej muzyki. mega wyciszający. super. jeden z najlepszych filmów tego typu, które widziałam do tej pory.

Tureb

Dokładnie takie same mam odczucia. Bardzo dużo nadinterpretacji, czasami facet na korytarzu to po prostu facet na korytarzu, nic więcej.
Film ciekawy, podobała mi się muzyka, piekne widoki, od razu mam ochotę jechać w Alpy.
Dla mnie mąż ( nienpamistam imion) Jwiekszy grzech popełnił nie ratując dzieci ale byłam zaskoczona ze po całej akcjami ani on a tym bardziej ona słowem się nie odezwali. Wracali do pokoju ona coś chciała ale ostatecznie zrezygnowała. Związek który nie istnieje, udają kogoś kim nie są. Nie dziwie się ze on się nie przyznał ona wytknęła mu to przy obcych ludziach! Ani jedno ani drugie nie zasługuje tu na obronę, zreszta tu nie ma wygranych i przegranych to jest zycie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones