PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125410}
7,2 240
ocen
7,2 10 1 240
Tuvalu
powrót do forum filmu Tuvalu

Miałem okazje oglądać ten film w czeskiej TV która nawiasem mówiąc jest niesamowita przynajmniej raz w tygodniu zdarzy sie jakiś NIEAMERYKAŃSKI niszowy tytuł aż żal że naszej TVP (tfu!) niestać na takie działania.Tym razem nie miałem najmniejszych problemów ze zrozumieniem dialogów :). Najbardziej podobał mi sie klimat i absurdalny humor dzieła opowiadajacego prostą historie miłości rodzącej sie w cholernie dziwnym miejscu i nieprzyjaznych okolicznościach. Dobra brzmi to niezbyt zachęcająco ale specjalistą od recenzji to ja nie jestem więc ocencie sami, jeśli podobały wam się "Delikatesy" to "Tuvalu" pewnie też was zauroczy. W końcu niecodziennie ma sie szanse zobaczenia bułgarsko-niemieckiej niemej produkcji filmowej. Saluto !

ocenił(a) film na 8
Chomik_8

Być może jest to nadinterpretacja, jednak to "cholernie dziwne miejsce" wśród popękanych, rozsypujących się murów i brudu, do którego kontrolerzy zajeżdżają samochodem marki "Wołga", to centralne miejsce basenu, z będącą powodem chluby, błyszczącą maszyną, na której widać okazały napis "Imperial", kojarzył mi się z naszym wielkim sąsiadem.
Słów w filmie pada niewiele, a te które padły też były po rosyjsku.

użytkownik usunięty
AbuKamil

A może ktoś wie, jaki jest tytuł i wykonawca utworu, który leci w trakcie napisów końcowych. Shazam identyfikuje mi go jako temat z "Zabić drozda" ale to nie to.

Bardzo ciekawy film. Wprawdzie mało z niego rozumiem, ale wciąga.

ocenił(a) film na 8

Niestety tematu nie pamiętam, a filmu już nie mam więc nie mogę nawet spróbować zidentifikować tej muzyki.

ocenił(a) film na 8

http://www.youtube.com/watch?v=9-_zgEex0p8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones