PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10020414}

Twórca

The Creator
6,1 21 638
ocen
6,1 10 1 21638
5,3 15
ocen krytyków
Twórca
powrót do forum filmu Twórca

I stwierdzam, że bardzo dobre kino sci-fi, film mi się podobał, dużo akcji, klimaty cyberpunk, nie pożałujecie jak się wybierzecie ;)

ocenił(a) film na 7
jackoi

Popieram, audio i strona wizualna idealna do kina, świat przedstawiony mega.

ocenił(a) film na 8
jackoi

Mam takie same wrażenia. Szłam z poczuciem, że może być słabo, a wyszło na prawdę świetnie. Miłe dla oka i ucha widowisko.

ocenił(a) film na 3
kowaleczka1

To jednak kwestia gustu. My z żoną wyszliśmy w połowie seansu. Efekty i stworzony świat dobrze się ogląda w kinie, ale fabuła to istny dramat.

ocenił(a) film na 8
jackoi

Jestem świeżo po seansie i zgadzam się. Naprawdę dobre sci fi.

ocenił(a) film na 4
adidadi_2

A ile masz lat?

ocenił(a) film na 8
clint100

Pjeńć :)

ocenił(a) film na 3
jackoi

Ja żałuję. Nic ciekawego w tym filmie nie było. przede wszystkim banalna fabuła. Nie było żadnego napięcia w tym filmie nawet gdy uciekali. Nie czułem nic. Zero polotu. A efekty jak efekty. Teraz są w każdym filmie więc nie ma co się podniecać.

ocenił(a) film na 6
baszkir

U mnie dokładnie te same odczucia, ale za świat i efekty jednak ocenę dam wyższą.

ocenił(a) film na 1
factislite

Świat? Za Świat? Że niby co?
Taki świat może się podobać, gdy jest opatrzony etykietą 'dawno, temu w odległej galaktyce', to znaczy: nie próbujcie zrozumieć tego Świata bo to nie jest wasz Świat, ewentualnie: 'teraz będą wygłupy', ale tu nic z tych rzeczy.

ocenił(a) film na 5
jackoi

Dawno nie widziałem tak duzo propagandy na minutę

ocenił(a) film na 3
jackoi


nie czepiam się, ale to "bardzo dobre kino sci-fi" tyczy się czego? Dużo oceniasz i zazwyczaj gust masz, ale dawanie 8 temu filmowi , tyle co np pierwszej serii Gwiezdne Wojny, albo więcej niż Avatarowi to jakieś nieporozumienie.

adam_kocemba

Awatar jako wyznacznik jakości. :D Idź się zapytaj milionom much, co lubią jeść, zjedz to jutro na obiad.

ocenił(a) film na 4
jackoi

Ten film jeśt straszny,tak infantylnego,naiwnego i ckliwego sf dawno nie widzialem.Elizjum to przy tym arcydzieło.

ocenił(a) film na 2
jackoi

jaką amebą umysłową trzeba być żeby coś takiego napisać XD słodki Kryszno, naprawdę dawno nie widziałem tak bezczelnie głupiego gniota

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones