PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10020414}

Twórca

The Creator
6,1 21 478
ocen
6,1 10 1 21478
5,3 15
ocen krytyków
Twórca
powrót do forum filmu Twórca

Sporo w filmie poświęcone było temu, że AI prawie wygrało wojnę i USA wygrywa tylko dzięki Nomadowi. Ale AI to w praktyce grupka partyzantów bez nawet granatników, a USA ma czołgi, samoloty, komandosów, samobójcze roboty, bombarduje co popadnie i tak dalej.

Jak AI planowali dostać dziecko na pokład Nomada, zakładając że ich nie zbombardują w międzyczasie?

Jaka była relacja pomiędzy partyzantami, a tą robotyczną policją? Bo tak ogólnie to USA zabijała wszystkich jak leci, ale policja była o niebo lepiej uzbrojona od partyzantów.

Zawiodłem się strasznie na tym filmie. Fajnie się zapowiadał, ale wyszedł do dupy.

mixererunio

akurat brak szerszej rozbudowy świata faktycznie boli. Natomiast brak ciężkiego sprzętu partyzantów jest raczej sensowny kiedy w każdym momencie z orbity może przylecieć bombardowanie. Poza tym w filmie pokazana jest końcówka wojny, ostatnie kilka baz partyzantów. W miastach ai miało ciężki sprzęt w formie tych pojazdów latających policji. Co do reszty to raczej braki w scenariuszu

ocenił(a) film na 3
mixererunio

Kilka bylo dziwnych momentow, ale mnie najbardziej rozbawilo, ze musieli zabrac dziecko do twórcy, zeby je ratowac, a kiedy juz tam dotarli nagle dziecku juz nic nie bylo - jakby zapomnieli jaki dali w scenariuszu pretekst zeby w koncu zabrac tam Joshue xD
No chyba ze czegos tam nie dopatrzyłam i bylo to wyjasnione, moglam przeoczyc, bo juz bardzo chcialam zeby to byl koniec

ocenił(a) film na 5
gniot

Głupie to jak but.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones