PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10020414}

Twórca

The Creator
6,1 21 638
ocen
6,1 10 1 21638
5,3 15
ocen krytyków
Twórca
powrót do forum filmu Twórca

To disney

ocenił(a) film na 1

więc nie należy spodziewać się niczego sensownego. To co będzie na poziomie to cgi a cała reszta to będzie papka o czarnym, nie binarnym itp tid. Oczywiście złym białym. Takie gówienko jak zwykle.

Mahina

Wytłumacz więc proszę jak ty widziałbyś rolę czarnoskórych aktorów w aktualnym światowym kinie?

Materaz

On widzi tylko białych aktorów . Wg takich jak on wystawienie aktora o innej orientacji czy koloru skóry jest zamachem na jego wolność i ogolnoswiatowym spiskiem

marcinsss89

Niestety ale takie sa czasy ze czasami(co raz częściej) wpycha sie na sile watki, w których czarni i lgbtrtvagd (bez zlosciwosci) poprostu nie ogarniam calego skrótu, jako ci dobrzy, bez winy i z nowoczesnym spojrzeniem na swiat. Biali to tępi, zacofani, nie moralni konserwatysci, ktorzy sa chciwi i po trupach ida do celu

ocenił(a) film na 7
gok_U

,,Biali to tępi, zacofani, nie moralni konserwatysci, ktorzy sa chciwi i po trupach ida do celu" Wypisz, wymaluj większość osób jakie znam. Ha, ha

lornemalwo

To masz dużego pecha w zyciu ze otaczasz sie takimi ludzmi

ocenił(a) film na 7
gok_U

Też ubolewam że mieszkam we wschodniej Polsce :))

lornemalwo

Czym sie różni Polska wschodnia, od zachodniej twoim zdaniem?

ocenił(a) film na 7
gok_U

Tak n szybko: Ilością i jakością infrastruktury rowerowej, poziomem indoktrynacji kościelnej, średnimi zarobkami, schludnością obejść, poziomem odkomarzania przez gminy w lecie, coraz większą ilością porzuconych domostw na wsi i znieczulicą wynikającą z biedy i nieufności względem obcych, innych, sąsiadów. Wszystko z własnych obserwacji mieszkańca wiejskich terenów między Wisłą i Bugiem na przestrzeni ostatnich 50 lat. A, dodam jeszcze że na podstawie rozmów z częścią rodziny zamieszkującą   od ,,powojnia "   Dolny Śląsk ,  poziom odurzenia alkoholowego w sobotni wieczór w lokalnej społeczności    jest   na terenach      wschodnich   tak o połowę  większy.  

lornemalwo

Z twojego opisu wynika ze to wszystko zatrzymalo sie na prl lat 70

ocenił(a) film na 7
gok_U

W rzeczy samej :)

lornemalwo

Ja mieszkam w Szczecinie, a od 10 lat pracuje w Norwegii i dalej jest roznica, ale juz nie przepasc

ocenił(a) film na 6
gok_U

Rozumem

ocenił(a) film na 4
lornemalwo

Zgaduję że nie znasz zbyt wielu ciemnoskórych i azjatów. Gdyby Twój krąg znajomych się poszerzył to zauważyłbyś że są tacy sami :)

ocenił(a) film na 7
marcinsss89

 Więc czym są według ciebie nowe standardy przyznawania „oscarów”? Jeżeli chodzi o kolor skóry generalnie mam to totalnie w poważaniu, czy gra biały czarny czy żółty.. chyba, że wciskają ich w filmy, które mają nawiązywać do historii danego regionu. Natomiast jeśli chodzi o orientację, jest to już nadużywane do granic możliwości. Jako przykład: serial Pacemaker: jedna z bohaterek jest les, i spoko niech sobie jest, nie wiem z cholerę co mam zrobić z tą informacją, bo jej orientacja totalnie nie wpływa na fabułę, ale to nie przeszkadza scenarzystom żeby tą jakże ważną informację „przypominać” praktycznie w kazdym kolejnym odcinku… TAK, to z pewnością nie jest zaplanowane.

MinisterLG

jest tego duzo ale ma to cel taki zeby wszystkim spowszedniało, jesli cos co jest problem dla duzej czesci swiata w tym 70% polandy spowszednieje przestanie byc problemem i punktem zaplanym wielu konfliktów

ocenił(a) film na 6
Mahina

Jeszcze nie widziałeś filmu, a już oceniasz.

ocenił(a) film na 7
ketjow81

W punkt. Nie rozumiem takich ludzi. On już wszystko wie. Nie chce, niech nie ogląda. Ja czekam z niecierpliwością. Bilety już kupione do IMAX na sobotę w święto kina :).

ocenił(a) film na 8
jmam_4

Oglądałem, wszedłem na filmweb i jestem zdumiony ilością negatywnych ocen! Film jest świetny, poprawność polityczna na poziomie protestów 70' dotyczących wojny w Wietnamie nic dla nas nowego. Żadnego eurortv+, mniejszości itd. Fabuła może nie jest nie wiadomo jaka ale daje do myślenia. Efekty, zdjęcia sam pomysł super. No ludzie opamiętajcie się

ocenił(a) film na 4
spokolokoluzispontan

Hehe.. no tak.. współczesna poprawność polityczna : czarnoskóry i azjatka ratują świat przed złymi białasami :)

ocenił(a) film na 8
mortbi

O nie czyli już zostałem zindoktrynizowany! A to dziwne bo oglądałem ten film pod kątem rtveuroagd+ oraz różnym pigmentacją

ocenił(a) film na 8
Mahina

Nie prawda film bardzo ciekawy nic takiego nie miał o czym mówisz

ocenił(a) film na 3
Mahina

Masz absolutną rację. Kompletna bzdura w pełni poprawna politycznie oczywiście według zachodu. Do tego roboty jedzą, palą zioło i piją a nawet płaczą a ten nie binarny mały to jeszcze w ogóle rośnie! Jedyne co polubiłem to "Harrisona Forda" w blond peruce jako generała transwestytę ;-)

ocenił(a) film na 9
Mahina

Witam. Mi tam nie przeszkadza, że Disney. Mam D+, więc jak wejdzie to odpalę raz jeszcze na tiwiku. Pozdro.

Mahina

Tak jest jakieś zboczenie. Oceniać film na podstawie domniemanej liczby czarnoskórych i LBGT. Niektórym ideologia sfajczyła mózg. Choćby tam było tysiąc homoseksualnych Afroamerykanów żydowskiego pochodzenia- jakie to ma znaczenie.

Leszek_x

Znaczenie ma bardzo duże. I nie mówię o znaczeniu dla zwykłego widza czy krytyka bądź krytykanta. Ma znaczenie dla instytucji przyznającej Oscary. Film musi spełniać zasady inkluzywności. Zgadzam się z Tobą całkowicie, że niektórym ideologia sfajczyła mózg.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones