PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10020414}

Twórca

The Creator
6,1 21 478
ocen
6,1 10 1 21478
5,3 15
ocen krytyków
Twórca
powrót do forum filmu Twórca

W połowie seansu czekałem już tylko kiedy się skończy.

ocenił(a) film na 3
Esion70

+1
byczq

Esion70

To samo ... kilka razy zerkałem na podświetlony napis EXIT

ocenił(a) film na 4
Esion70

Nudny, nielogiczny, schematyczny i pełen klisz.

ocenił(a) film na 7
ostmet

zobacz se "FURY" to był pojscany film gdzie lasery leciały z czołgów a tu macie debile wstretne fascynujacy film pełen efektów dzwiękowych, wiec zaczyna sie rozdział "DZIECKO" ja lece po browar nara dziecka

ocenił(a) film na 6
rysiu266

Browara to chyba już wystarczy xD

ocenił(a) film na 3
Esion70

Dokładnie, straszny bełkot polany sosem multi-kulti z robotami

ocenił(a) film na 7
Esion70

To ma Twój ojciec

ocenił(a) film na 5
Esion70

Liczyłem na fajne i mądre s-f. A dostałem fajne.

Połowa była świetna! Futurystyczny świat, wojna z technologią, poszukiwanie prawdy, obrazki jak z gry komputerowej. Wielkie wow! Bez wielkiego zadęcia, i coś do uronienia łezki, i wybuchy atomówek dla twardzieli.

Ale potem zaczęło się sypać i podstały ni to Gwiezdne Wojny, ni to kino familijne, w dodatku łączące wady wszystkiego i dodając wyświechtane filmowe klisze. Mamy super-nowoczesne stacje bojowe, które da się zniszczyć ładunkiem chowanym do kieszeni. Filozofia ogranicza się do kopiowania zawartości pendrive. Wszystko dzieje się w ostatniej sekundzie. Przeciwnik zawsze używa najbardziej finezyjnych i najbardziej niepraktycznych broni - albo kałaszem atak na chodzącą bombę, albo robo-mackami na kapsułę. Atakowana baza to dziesiątki żołnierzy i robotów, ale tam gdzie nasi bohaterowie to wszędzie pustki i puste korytarze. A na deser dowalone deus ex machina - wiadomo że jak bohater gdzieś wisi i już-już-już ginie/spada/umiera to nagle coś się wyłącza, blokuje albo zatrzymuje. A w środku masakry ludzi i robotów nagle element humorystyczny i małpka rozwalająca super-ciężki czołg.

Ale riffy i kawałek z "Child in time" - boski :-)

Mimo początkowych wielkich ambicji z inteligentnego kina został prosty film o strzelance w kosmosie z wnioskiem że wyższe ludzkie uczucia to tylko kwestia firmware i upgrade BIOSu.

ocenił(a) film na 5
zmechu

Małpa i pies to jedyni aktorzy, których mogę ocenić 10/10 XD

ocenił(a) film na 1
zmechu

A propos "Child in time", w tym aucie musiała lecieć cała płyta bo potem było "Living Wreck"

Esion70

dokladnie tak

ocenił(a) film na 3
Esion70

Zgadzam się, straszne nudy, było mi bardzo wszystko jedno, co się stanie z bohaterami, żaden nie wzbudzał sympatii. Zero oryginalności, taki miks Blade Runnera, Ghost in the Shell i Elysium (widać inspiracje jeszcze kilkoma innymi filmami). Nie polecam.

ocenił(a) film na 4
gulaszzmakaronem

Koszmarek filmowy.

ocenił(a) film na 6
Esion70

Nie tylko ty na to wychodzi. Mocno przereklamowany! Za to sugeruję obejrzeć serial "Silo". Fantastyczny!

ocenił(a) film na 4
xPERUNx

Silos?Przesadzasz,pierwsze 3 odcinki obiecujace,pozniej coraz gorzej i dopiero final,lekko podniosl adrenaline.

ocenił(a) film na 6
aronn

Pamiętaj, że są gusta i guściki. Mnie się bardzo podobał. Cały czas się coś dzieje praktycznie, nawet jak się nie dzieje haha. Patrzę na całokształt i uważam, że jest super. Zresztą teraz się dopiero zacznie akcja według książki. Jestem też fanem tego typu produkcji postapo i naprawdę nie widziałem nic dobrego ostatnio. Żyjesz w takim kraju gdzie masz to na co dzień, więc nie robi to na tobie wrażenia najwyraźniej, ja mieszkam zdala od tego shitu i nie uczestniczę w tym co się dzieje w Polsce, UE, Rosji itd. Dla mnie przedni serial jak już pisałem i gorąco polecam.

xPERUNx

Silo naprawdę dobry, ale co ma znaczyć są "gusta i guściki" w tym kontekście? Znaczy ten twój gust jest świetny, a skoro jego nie pokrywa się z Twoim to jest denny? Pyszałkowate i pretensjonalne założenie. A już z tym miejscem zamieszkania to taki bełkot, że czas zmienić tabletki i lekarza.

ocenił(a) film na 3
Esion70

Pełna zgoda, strasznie schematyczny z lewicowym zacięciem. Źli amerykanie kontra dobra sztuczna inteligencja, schemat na schemacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones