PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31638}

Twarz anioła

Angel Face
6,7 624
oceny
6,7 10 1 624
Twarz anioła
powrót do forum filmu Twarz anioła

Film, który niewątpliwie nadrabia wszystkie niedociągnięcia zakończeniem. Jean Simmons zagrała tutaj na prawdę fenomenalnie, jej postać ma wręcz obłęd w oczach. Zupełnie nie spodziewałem się takiego obrotu spraw...

ocenił(a) film na 8
Roland_Kirk_Rahsaan

Miałam tak samo, spodziewałam się ckliwej i przesłodzonej końcówki, a dostałam ciekawe i niespodziewane zakończenie, które podwyższyło moją ocenę o co najmniej jedną gwiazdkę

ocenił(a) film na 7
Miss_Sunflower

Coz zazwyczaj w tamtych latach przed napisami the end naszym oczom ukazywało się tak jak to określilas ckliwe i słodkie zakończenie dyktowane przez producentów, tak aby widzowie otrzymali happy end. Na szczęście nie była to reguła i co bardziej niezależni lub uznani rezyserzy walczyli o swoją wizję artystyczna. Polecam film pt. Bezdroze to noir kręcony poza system studyjnym, tzw. Kino niezależne, a w latach 40 nie było takich dzieł dużo niestety. Zresztą sam Lynch nawiązuje do tego filmu w swojej zagubionej autostradzie.

ocenił(a) film na 7
Roland_Kirk_Rahsaan

Mi film również bardzo się podobał, jednak pod koniec seansu udało mi się przewidzieć końcówkę pewnie dzięki obłędowi widocznemu w oczach Jean

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones