PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839916}

Twierdza Szanghaj

Shang Hai Bao Lei
4,8 926
ocen
4,8 10 1 926
Twierdza Szanghaj
powrót do forum filmu Twierdza Szanghaj

Good movies

ocenił(a) film na 8

dziwi mnie tak niska ocena filmy kazdy milosnik SF znajdzie tu wszystko czego chce technologia obcy walka milosc tez ;) naprawde polecam te film nie kierujcie sie slaba ocena.

ocenił(a) film na 10
Aquos28

Film mi się spodobał tylko dziwi mnie to skoro pojazdy mechanizne lądowe i powietrzne itd mieli bron energetyczną to czemu piechota miała bron palną ? bez sensu a jak juz to powinni mieć bron przeciw pancerną

ocenił(a) film na 6
Aquos28

Ten film jest potwornie naiwny. Jeśli chodzi o fabułę i oryginalność, to bezmyślne połączenie "Żołnierzy Kosmosu" i "Dnia Niepodległości" z dużą domieszką nachalnej chińskiej propagandy, a idiotyzmów tam więcej niż w "Nagiej Broni". Niemniej, o dziwo, ten niedorzeczny koktajl jest całkiem oglądalny, dzięki temu, zapewne ma tak wysoką ocenę.

erture

90% amerykańskich filmów wysokobudżetowych ma nieporównywalnie więcej idiotyzmów, błędów i naiwności, nie mówiąc już o głupocie np. fabuły niż ten film. Przede wszystkim przytoczony przez ciebie Dzień niepodległości. A jeżeli mamy tu propagandę, to w każdej porownywalnej tematycznie czy budżetowo amerykańskiej produkcji też ona jest, i to w przeciwieństwie do tej rzekomej tutaj, jest ona beznadziejnie sztuczna i naiwna.

ocenił(a) film na 6
JackCarver

Widzieliśmy inne filmy najwyraźniej, pozdrowienia z rzeczywistości :D

ocenił(a) film na 3
Aquos28

Dokładnie, każdy znajdzie tu coś dla siebie: debilną fabułę, beznadziejnych aktorów, zerowe napięcie i pojęcie o robieniu filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones