PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1000}

Twierdza

The Rock
7,5 122 176
ocen
7,5 10 1 122176
6,8 20
ocen krytyków
Twierdza
powrót do forum filmu Twierdza

Uważam ze film Twierdza razem z takimi produkcjami jak Bez twarzy i Air force one tworzy świetny trzon kina Akcji lat 90 zresztą te trzy filmy nalezą do moich ulubionych filmów w tym gatunku lat 90 Twierdza to dynamiczne kino które wciąga widza już od pierwszych minut i trzyma w napięciu do ostatniej minuty dziś takiego filmu akcji ze święcą szukać jeśli o mnie chodzi jak najbardziej polecam dla fanów kina akcji pozycja obowiązkowa.

ocenił(a) film na 8
numer6

Zgadzam się, jednak wg mnie film nie przetrwał próby czasu i oglądając go teraz mam wrażenie infantylności wielu scen. Ale oceny nie zmienię :)

ocenił(a) film na 10
numer6

Oh, Twierdza jest klasą samą w sobie. Ale lata 90 spłodziły dużo więcej "perełek" - Con Air - Lot Skazańców, Bad Boys, Szklana Pułapka 3, 13 Wojownik, Specjalista ze Stallone, Desperado, Zabójcy, True Lies - Prawdziwe Kłamstwa i można by jeszcze długo wymieniać.
Solidni i charakterystyczni aktorzy, po tych nazwiskach wiedziałeś od razu czego się w kinie możesz spodziewać.

Zaś sama Twierdza to istny majstersztyk, balet kina akcji. A Michael Bay udowodnił że zasługuje na pseudo "Mr. Blockbuster".

Bartes123_2

"Trzynasty Wojownik" to trochę inna bajka, ale może się czepiam. Co do samej "Twierdzy" - o ile zazwyczaj na filmach sensacyjnych zwyczajnie się nudzę (na wspomnianych "Bez twarzy" i Air Force One" wynudziłem się okrutnie), to ten film ma swoje miejsce wśród moich ulubionych.

ocenił(a) film na 8
numer6

Ranking dla fanów kina akcji. Zapraszam do głosowania. Pozdrawiam. http://www.filmweb.pl/user/Rahabiel/blog/536364

ocenił(a) film na 8
Rahabiel

Bardzo dobre kino... Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones