PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1000}

Twierdza

The Rock
7,5 122 163
oceny
7,5 10 1 122163
6,8 20
ocen krytyków
Twierdza
powrót do forum filmu Twierdza

9/10

ocenił(a) film na 9

oglądałem go chyba już w życiu 5 razy i za kazdym razem mi się podobał

NICOLAS CAGE ! GENIUSZ

ocenił(a) film na 10
StorN_filmaniak

Dokładnie, znam ten film prawie na pamięć i za każdym razem gdy zaczne oglądać to nie moge sie oderwać. Ten film ma naprawde niesamowity klimat....

ocenił(a) film na 10
StorN_filmaniak

Ja identycznie.

ocenił(a) film na 10
StorN_filmaniak

Przytoczę scenę kiedy nicolas leży w celi zamknięty przez najemników, i powtarza z takim przekąsem, sarkazmem i ironią WYBEBESZĘ CIĘ, do czego zmierzam a mianowicie nie ma aktora na świecie który by w tak charakterystyczny sposób porozumiewał się z widzem - tylko Nicolas to potrafii a możemy to zaobserwować w każdym jego filmie w mniejszym lub większym stopniu. Reasumując film / kreacje aktorskie i muzyka razem dają nam genialny film akcji który można oglądać do znudzenia.

ocenił(a) film na 10
StorN_filmaniak

Uwielbiam ten film moja ocena do 10/10. Widowiskowe sceny akcji, wspaniała muzyka i znakomita obsada, czego chcieć więcej od filmu. Szkoda że w dzisiejszych czasach, rzadko kiedy powstaje coś tak wspaniałego.

ocenił(a) film na 9
MateuszS2010

Ja tak samo uwielbiam ten film przynajmniej raz na 3 4 miesiące go oglądnąć muszę. dobra scena była co gostek mówił chłopie rozpieprzyłeś ferrari i nicolas nie był mój motocykl też nie

ocenił(a) film na 10
StorN_filmaniak

Ja oglądałem dokładnie 24 razy ; ) Za każdym razem to samo pozytywne wrażenie.

ocenił(a) film na 9
hydroxyzinum

Tak samo ja. W tym filmie urzekły mnie klimat, gra Eda Harris'a, Connery'ego oraz muzyka Hansa Zimmer'a.Jeden z najlepszych filmów akcji.

gandalf1996

Zgodzę się w całej rozciągłości - tym bardziej, że pominąłeś do Cage'a, który wg mnie jest bardzo słabym aktorem :)

ocenił(a) film na 9
Echiko

Nie będe oceniał Cage'a bo oglądałem z nim mało filmów i tak na prawde mało wiem o jego grze

StorN_filmaniak

zdecydowanie się z tym zgadzam, uwielbiam oglądać ten film, oglądałam chyba z 7 razy i znam go na pamięć, ale jak tylko będę miała okazje nie omieszkam znowu go obejrzeć :) od tego filmu zaczęła się moja miłość do Nicolasa Cage, wg mnie jest naprawdę świetnym aktorem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones