PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1000}

Twierdza

The Rock
7,5 122 162
oceny
7,5 10 1 122162
6,8 20
ocen krytyków
Twierdza
powrót do forum filmu Twierdza

Co prawda Transformers wypada lepiej ale Twierdza na 8 zasługuje. Warto zobaczyć.

ocenił(a) film na 8
KapitanOrzech

Twoje opinie to dawaj na dowcipy.pl. Tak się uśmieje za każdym razem. :)

foremka

To nie jest prowokacja.

ocenił(a) film na 7
KapitanOrzech

Pamiętaj - trollowanie to sztuka - Poćwicz na samosi - Życzę sukcesów.

upior_w_kosciele

To nie jest prowokacja.

ocenił(a) film na 7
KapitanOrzech

ale co to za porównanie różnych gatunków? a może jednak prowokacja?

luk11c4

To nie jest prowokacja.

ocenił(a) film na 6
luk11c4

Chodziło mu rzecz jasna o osobę reżysera, który łączy oba filmy. Transformers 3 oceniłem na 3/10, a Twierdza według mnie to jeden z lepszych filmów sensacyjnych lat 90' - dlatego 7,8/10.

przemyslav07

Podpinam się pod każdym słowem

użytkownik usunięty
KapitanOrzech

w trollowaniu przeszedłeś samego siebie

ocenił(a) film na 9
KapitanOrzech

Ty albo faktycznie masz zawartość czaszki porównywalną objętościowo do zawartości orzecha włoskiego lub się bardzo nudzisz w domu...ale domyślam się jak to jest gdy się nie ma dziewczyny,czy chociażby kolegów.....cholera a miałem się nie wdawać w dyskusje z trollami bo do niczego nie prowadzą,wiec wróćmy do filmu:
Jeden z najlepszych filmów Baya. Rewelacyjne kino z dobrą obsada i wartką niezwalniającą ani na moment akcją. 9/10 bez dwóch zdań. Jest to jeden z tych filmów,do których grzechem śmiertelnym byłoby zrobienie kontynuacji....Chociaż jeśli wziąłby się za to Michael Bay...to mogło by znów wyjść cos dobrego. Niewątpliwie to jeden z najlepszych reżyserów kina akcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones