PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1000}

Twierdza

The Rock
7,5 122 085
ocen
7,5 10 1 122085
6,9 19
ocen krytyków
Twierdza
powrót do forum filmu Twierdza

akcja na całego

ocenił(a) film na 8

to film który mogę oglądasc codziennie akcja dobrzy dobrani aktorzy a do tego muzyka ktora zapisuje się w pamięci i jedna z lepszych ról nicolasa cage

ocenił(a) film na 9
rammstein84

I Conair.

ocenił(a) film na 8
rammstein84

Ja uwielbiam sensacyjniaki z tamtych lat. Nie ważne, czy to Bay, czy inny reżyser. Ważne, że w tych filmach akcja trwała od pierwszych scen do ostatniego cięcia. Prosta fabuła, dobry scenariusz, szybkie tempo, wyraziste postaci, to był filar obrazu, a nie efekty specjalne, których mimo tego, że oczywiście było ich nie mało, jednakże nie stanowiły motoru napędowego całego przedsięwzięcia. A nazwiska aktorów grających główne postaci, to wręcz wisienka w na torcie :-)
Dziś niestety w większości, poza efektami, próżno szukać fabuły.

ocenił(a) film na 8
Predator_10

Ostatnio miło mnie zaskoczył johny wick z Keanu Reevsem dobra akcja jak i scenariusz jak i efekty prawie znikome

ocenił(a) film na 9
rammstein84

Film niczego sobie, byłem w kinie, oglądało się dobrze. Niepotrzebnie jednak motyw włożony bezsensowny motyw z psem.

ocenił(a) film na 7
jarken

Dzisiaj ogladalam, nie widzalam zadnego motywu z psem...czyzby wycieli;-)

ocenił(a) film na 9
rammstein84

Oglądałem film dużo razu i oglądnę go jeszcze nie raz. Może to Cage, Connery lub Harris, może to muzyka Zimmera, a może to jeszcze coś innego. Po prostu zapadł w pamięć i leży tam głęboko.

ocenił(a) film na 8
rammstein84

Klasyk ! bez dwóch zdań !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones