PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10022041}
1 982
chce zobaczyć
Twisters
powrót do forum filmu Twisters

I całe szczęście, bo nie wyobrażam sobie sequelu bez Seymour Hoffmana i Paxtona

tolerancja91

Szczerze to nie wyobrazam sobie co oni mieli by zrobic w tej kontynuacji. Pierwszy Twister raczej furtki nie zostawial do drugiej czesci. Ja sie ciesze bo pierwszego Twistera ogladalem jako dzieciak w kinie i milo bedzie znowu zobaczyc tornada na duzym ekranie :) Az chyba odpale na projektorze wieczorem jedynke :)

Maciek_2

" ja sie ciesze.." gdybyś napisala " cieszę sie .. " to też każdy by wiedział że o sobie mówisz, a tak mamy masło maślane. Może napisz jeszcze " ja osobiście uważam " to juz by był szczyt maślanki

maciekb80

Kolego jak masz slaby dzien to nie znaczy ze trzeba sie wyzywac na drugiej osobie. Od 15 roku zycia mieszkam w US i troche w pisaniu sie gubie.

Maciek_2

Tylko uczę, a nie czepiam sie

tolerancja91

ale Ty wiesz, że to będzie kontynuacja? tylko właśnie z innymi aktorami. KIERNAN SHIPKA będzie grała córkę Hunt (Jo Harding), więc akcja będzie się toczyć w obecnych czasach i będzie to nawiązywało do 1, że córka poszła w ślady matki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones