PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=171230}

Tygrysi rejs

Tiger Cruise
6,4 354
oceny
6,4 10 1 354
Tygrysi rejs
powrót do forum filmu Tygrysi rejs

10/10

ocenił(a) film na 4

osobiscie film bardzo mi sie podobal. daje 10/10 :)
Daje duzo do myslenia. Gra aktorska nienaganna. Hayden to moja ulubiona aktorka.

ocenił(a) film na 7
szczena01

Hayden też jest moją ulubioną aktorką:) Film również mi się podobał. Jak zresztą wszystkie z Hayden które do tej pory obejrzałam, bo ona jest naprawdę świetną aktorką, przynajmniej według mnie.

ggo

możecie powiedzieć o czym jest ten film?

peyton1989

Troche odkop ale przypomniał mi się ten gniot przy okazji poszukiwania filmu.
Otóż jest to propagandowe badziewie z okazji 11 września 2001. Film jest praktycznie o niczym. Miał chyba jedynie pokazać jak naród amerykański potrafi złączyć się w obliczu takich wydarzeń. Grupa młodzieży(na czele z idolką pustych, zakompleksionych nastolatek- Hayden Panettiere) z rodzin wojskowych stacjonujących na lotniskowcu rusza w tytułowy "Tygrysi rejs" (młodzież nazywana jest tygrysami :D). Dzieci odpierdzielają maniane na lotniskowcu, Hayden kłóci się z ojcem bo ten się w domu nie pojawia i tak jakoś leci. Zdolna młodzież uważa, że trzeba jakoś działać i zmotywować żołnierzy więc z amerykańskimi soldatami rozwijają wielką flagę na płycie lotniskowca, dzieci szaleją tłum wiwatuje i tak mniej-więcej kończy się film. Jak przystało na film familijny główna bohaterka godzi się z ojcem i wszyscy są szczęśliwi

ocenił(a) film na 4
Himo666

Masz z tym jakiś problem?;P Wg mnie takie filmy też są potrzebne;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones