PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002123}

Tyler Rake 2

Extraction 2
6,4 15 637
ocen
6,4 10 1 15637
5,8 9
ocen krytyków
Tyler Rake 2
powrót do forum filmu Tyler Rake 2

Film zachwyca wizualnie, sceny walki są bardzo dopracowane, pomysłowe i robią wrażenie. Scenariusz trochę kuleje, ale tak to już jest w filmach akcji. Dla mnie super, napewno obejrzę jeszcze raz żeby podziwiać wykonanie wizualne.

ocenił(a) film na 7
JangoFett

Sceny akcji na najwyższym poziomie, zwłaszcza scena symulowana na jedno 20 minutowe ujęcie. Palce lizać. Szkoda aby że scenariusz średni nawet jak na kino akcji

ocenił(a) film na 8
JangoFett

Dla mnie również ten film „siadł” niesamowicie dobrze, a zasiadłem do seansu dzień po obejrzeniu nowego Wicka… chociaż obejrzeniem tego nazwać nie mogę, bo na godzinę przed końcem zrezygnowałem, nie mogłem dalej patrzeć na te papierowe sceny walki rodem z bollywood.

Pierwsza cześć Rake była B dobra, to prowadzenie kamery i „ciągnące” się sceny akcji petarda. Może i scenariusz nie jest dla widza wymagającego ale czasy filmów w stylu Gorączka niestety ale odeszły w zapomnienie, chociaż Rake mam wrażenie bardziej nastawiony jest na rozrywkę, rozrywkę totalną. Rake 2 to sztos, a te śmieszne oceny widzów doszukujących się logiki w tego typu filmach lepiej przemilczeć…

ocenił(a) film na 7
JangoFett

Dzięki pracy kamery można się poczuć jakby się było w środku akcji. Scenariusz mocno średni, ale sceny walki sprawiają taką frajdę, że po chwili nie zwraca się na to uwagi.

ocenił(a) film na 8
JangoFett

widac ze wspolpracowali z ludzmi ktorzy wachali proch, te rozne smaczki chwyty zbicia i obezwladnienia, opancerzenie, rozne rodzaje broni, reakcja sluzb, wszystko realistyczne i wzbudza emocje, wiele razy smialem sie gdy z goscia zostawala miazga. praca kamery moze i rzeczywiscie jak w grze ale kto byl pierwszy jajko czy kura. wogolemi to nie przeszkadza

ocenił(a) film na 8
JangoFett

Uwielbiam kiedy w filmie jest jedna długa scena bez żadnych cięć. Tutaj trwa ona 21minut i 7 sekund. Praca kamery 10/10, efekty specjalne 4/10, scenariusz 5/10.

ocenił(a) film na 7
JangoFett

Dla mnie sceny walki takie, że poczułem się jakbym znowu grał w Wolfensteina :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones