PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109955}

Tylko Marta

Bella Martha
7,0 926
ocen
7,0 10 1 926
Tylko Marta
powrót do forum filmu Tylko Marta

Nie przepadam za oglądaniem filmów w telewizji, bo albo przegapię koniec, albo początek :/ a TVP1 dało trochę niewygodną porę, i dotarłam do momentu gdy ojciec zabierał Linę. Co było dalej??

A tak w ogóle to denerwuje mnie tvp-owski lektor...

I jeszcze jedno: gdzie w tym filmie jest komedia?? Ja się chyba ani razu nie zaśmiałam...

ocenił(a) film na 8
MsJustysia

No więc tak. Po tym, jak ojciec zabrał córkę, Martha nie mogła się z tym pogodzić i trochę rozpaczała. Przekonała Mario, żeby pojechał z nią do Włoch, bo bardzo chciała zobaczyć się z siostrzenicą. Nie załapałam, czy ojciec oddał Linę z powrotem, w każdym razie Martha i Mario zostali we Włoszech, pobrali się i żyli długo i szczęśliwie.

Lektor akurat w tym wypadku nie zbyt mi przeszkadzał, bo z moim niemieckim jest trochę kiepsko, aczkolwiek napisy - czemu nie :-) ? Tylko na to raczej liczyć nie możemy.

Moim zdaniem, ten film jest przede wszystkim dramatem. Elementem komediowym może być scena, kiedy Martha ocenia wypiek terapeuty, ale jedna scena na 109 minut filmu? :/ Eee...

Uważam, że film jest cudowny, refleksyjny, zarazem taki ciepły i optymistyczny, ale z drugiej strony bije od niego zimno! Brrr... Prawie się popłakałam, znakomite aktorstwo i zdjęcia. 10/10

wrzask_liter

Ja też wolę filmy z napisami, nawet jeśli są po niemiecku (jak My,dzieci z dworca Zoo albo Tylko Marta), hiszpańsku (Maria łaski pełna) czy francusku (Czekolada). Bo oglądając, a właściwie słuchając po angielsku uczę się, a przynajmniej powtarzam to co już umiem;)

Nie jestem w stanie tego filmu wychwalić tak jak Ty, ale nie był zły:) 7/10:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones