PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10035603}

Tylko nie ty

Anyone But You
6,2 12 859
ocen
6,2 10 1 12859
5,6 15
ocen krytyków
Tylko nie ty
powrót do forum filmu Tylko nie ty

Wczoraj miałem okazję podziwiać to 'dzieło' (a propos - na Ukrainie premiera była w zeszłym tygodniu...) Ja naprawdę lubię od czasu do czasu odmóżdżające kino i wiem, że komedie romantyczne rządzą się swoimi prawami. W dodatku punkt wyjścia i trailer wydawał się interesujący, ale to coś urąga wszelkim standardom. Żaden element filmu nie dowiózł (może tylko sukienki głównej bohaterki zasługują na mały plus). Humor wulgarny i kloaczny (kilka przykładów: miętoszenie pośladków na pokaz [przez i pod spodenkami], oglądanie gołych tyłków (męskich), siadanie na twarzy, suszenie zalanych wodą spodni pod suszarką do rąk [dokładna zżyna z Jasia Fasoli - a nie, wróć: tutaj robi to kobieta, więc jest oryginalnie]}. Chemii między dwójką głównych bohaterów nie ma za grosz. Wizerunek straży przybrzeżnej, która służy za lotniczą firmę taksówkarską, moim zdaniem ociera się o kryminał. Wątki pourywane (albo ledwie zarysowane, więc może niepotrzebnie się czepiam, bo wcale ich tam nie było) i na dobrą sprawę nie wiadomo czemu niektóre sceny miały służyć. Nawet, zapewne piękne w zamyśle, plenery Australii jakieś bez wyrazu (jak obowiązkowy miś koala), a opera w Sydnej sfotografowana została chyba w każdej możliwej konfiguracji (w dzień i w nocy, z bliska i z daleka, z ziemi i z powietrza, a nawet z wody). Ąż się człowiek zastanawia, czy tam nie ma żadnych innych ciekawych miejsc? Jedyną świętością, z której twórcy nie odważają się jest ślub lesbijek stanowiący kanwę opowieści. Twórcy mało subtelnie umieścili nawet nazwę sztuki Szekspira, na której podobno mieli się wzorować. I dobrze bo inaczej naprawdę trudno byłoby mi przypuszczać tak szlachetny rodowód. Moim zdaniem dużo lepszym pomysłem jest ponowne odpalenie jakiejś starej, sprawdzonej produkcji z tego gatunku. Całym sercem nie polecam.

hr_wojciech

Dla typa dla którego plusem są sukienki głównej bohaterki, a minusem męskie tyłki .... bądźmy szczerzy i bądź też szczery przed sobą, że plusem byłby to dupy pod warunkiem, że byłyby damskie xd

__Cleo Sertortii13

Byłyby* Swoją drogą to ciekawe jak kino zakłada bardzo chętnie i widownia, że nawet same kobiety chcą oglądać nagie babki w filmach xd

ocenił(a) film na 2
__Cleo Sertortii13

Jak się nad tym dobrze zastanowić, to jestem w stanie przyznać rację… Jak mówiła Sophia Loren: „Sukienka powinna być jak drut kolczasty - spełniać swoje zadanie nie zasłaniając widoku”. Dobra wiem, jestem szowinistyczną świnią, ale z drugiej strony wcale nie czuję się winny z powodu tego, że męskie tyłki (gołe czy ubrane) mnie nie pociągają. Tak po prostu mam. Dodam jeszcze tylko, że moja towarzyszka wyszła z kina cokolwiek zażenowana (na szczęście to ona wybierała film). Ale oczywiście to tylko nasze osobiste opinie, które notabene są jak wspomniane wyżej dupy: każdy ma swoją. W każdym razie życzę, miłego seansu.

ocenił(a) film na 5
__Cleo Sertortii13

W ogóle zostałem oszukany, bo nawet w zwiastunie jest ujęcie dupska Sydney pod prysznicem, którego nie ma później w filmie. Bardzo mało tak naprawdę jest zbliżeń na jej ciało, a to miała być największa zaleta tego filmu.

ocenił(a) film na 3
hr_wojciech

Miałem ochote na jakiś lekki film, nie miałem wielkich oczekiwań a i tak się zawiodłem. Jedyny plus, że nie zapłaciłem za bilet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones