PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1490}

Tylko razem

Tillsammans
7,3 3 532
oceny
7,3 10 1 3532
7,7 3
oceny krytyków
Tylko razem
powrót do forum filmu Tylko razem

Ze skandynawski to ok, czasami było widać to kręcenie z ręki i ogólnie skandynawskie kadrowanie. Styl filmu, no od początku wiadomo czego się spodziewać, ale przesłanie nijakie. Postacie nijakie. Takie to niby rewolucyjne,ale wszystko na siłę. Mam nadzieje, że kolektywy artystyczne nie tak wyglądają. Młoda bohaterka dobrze to podsumowała. Jak dla wszystkich coś jest dobre, to dla nich to jest złe. Jeśli dla wszystkich coś jest złe to dla nich jest dobre... Tak można skrócić fabułę. Jeżeli jeszcze jakiś montaż czy ujęcia byłyby ciekawe, a mnie tu czasami tylko denerwowało jak np kamera nagłe zoomy robiła. tylko 3/10

użytkownik usunięty
Mu2yk

Mój ulubiony film! 10/10. Film o tym że trzeba się trzymac razem, rozmawiac, byc serdecznym, ze kazdy ma swoje przwyary, ale powinnismy sie akceptowac. Abstarahując od przesłania - Wspaniała komedia! Wspaniałe kino obyczajowe!!! POLECAM

filmik zaliczam do mojej osobistej wielkiej trójki Reykiavik 101 - Elling - Tylko razem.

a mi sie film podobal, nie uwazam go za jakies arcydzielo, czy taki super dobry, ale na 8/10 zasluguje wg mnie.

kazda postac w tym filmie byla na swoj sposob ciekawa, juz na poczatku filmu nie bylo mowy o nudzie, ale nie mozna stwierdzic iz jest to film tylko i wylacznie ktory sie oglada dla rozrywki. film opowiada o tym ze nie warto byc samotnym, podobala mi sie walka meza alkoholika ze samym soba, nie bede zdradzac wiecej szczegolow.

niczego sobie filmik


pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones