PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838918}

Tylko zwierzęta nie błądzą

Seules les bêtes
6,8 5 785
ocen
6,8 10 1 5785
6,5 10
ocen krytyków
Tylko zwierzęta nie błądzą
powrót do forum filmu Tylko zwierzęta nie błądzą

Nieuważne oglądanie.

ocenił(a) film na 6

Proszę o podpowiedź. Film obejrzałem nieuważnie i jeden z wątków mi wypadł ze świadomości. Dlaczego Joseph Bonnefill znalazłszy zwłoki kobiety w swoim obejściu (podrzucone przez mordercę, Dennisa), zamiast pozbyć się ich, po prostu zgłaszając na policję, ukrywał je w gospodarstwie. Nie wiem tego (i w konsekwencji nie wiem dlaczego skoczył za nimi po zrzuceniu w jakąś dziurę).

ocenił(a) film na 7
Treh

Nie była to żadna zimna kalkulacja. Joseph miał poważne problemy z głową od czasu śmierci matki, nie bardzo potrafił rozmawiać z żywymi ludźmi, lepiej mu szła rozmowa ze zwierzętami i, jak się okazało, z trupami. P.S. Mordercą był Michel, Denis to imię aktora.

ocenił(a) film na 6
paleolit

O, dzięki za reakcję. Po kolei; tak, pomieszałem personalia aktora i postaci ze scenariusza. Co do meritum, nie sugerowałem jakiejś kalkulacji, po prostu nie zauważyłem tych poważnych problemów i ich źródła. Prawdę mówiąc dalej nie nadążam. Przecież nie ukrył zwłok dla zapewnienia sobie rozmówcy (czy raczej słuchacza). Musze jeszcze raz obejrzeć.

ocenił(a) film na 7
Treh

Obawiam się, że właśnie w tym celu. Początkowo chciał się pozbyć ciała w lesie, ale przypomniał sobie, co robił z matką - ukrywał jej śmierć i z nią rozmawiał aż zgniła (później się to okazało), zdaje się, że chciał odtworzyć to doświadczenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones