PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=584748}

Tytuł do praw

Freeheld
7,0 6 131
ocen
7,0 10 1 6131
Tytuł do praw
powrót do forum filmu Tytuł do praw

polecam

ocenił(a) film na 10

Wzruszająca, prawdziwa historia, ukazująca jak można walczyć o swoje prawa. Oparta na faktach z 2005/2006 roku z Wielkiej Brytanii. 10/10

ocenił(a) film na 8
pwetwa

piekny i pelen wzruszen,przeplakalam pol filmu ! Świetna gra aktorska obu aktorek

lipunia

Moim zdaniem gra aktorska Ellen Paige była bardzo słaba. Jej uroda nie pozwala jej na odegranie większych emocji. J. Moore zagrała po mistrzowsku. Jeśli mam porównać duet Blanchet - Mara i duet Moore i Paige to bardziej przekonały mnie aktorki filmu "Carol" jeśli chodzi o przekaz większych emocji. Paige mimo tego, że należy do świata LGTB to zagrała bardzo słabo. Pewnie wrzucili ją do obsady tego filmu ze względu na orientacje. Caroll gra często debila i tym razem nie było inaczej. Jego kreacja w ogóle nie pasowała mi do tego filmu. Fabuła filmu ogółem okej. Walka o sprawiedliwość i równouprawnienie zawsze jest na czasie. Niestety zabrakło mi w tym filmie dramaturgii. Aktorów w tym filmie było może kilku na krzyż, ujęcia słabe, muzyka słaba. Warto obejrzeć film tylko dla J.Moore.

dannyboi

akurat Julian Moore w tym filmie b.słaba nie dorosła do pięt Hanksowi w Filadelfii

kama_2

Jednak nie porównując uważam że akurat gra aktorka, była tutaj plusem tej produkcji.

ocenił(a) film na 9
pwetwa

Również polecam film ze względu na bardzo dobrą i wzruszającą historię. Gra aktorska mocno średniawa, ale naprawdę warto dla samej fabuły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones