PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862100}

Uśmiechnięci przyjaciele

Smiling Friends
7,8 737
ocen
7,8 10 1 737

Uśmiechnięci przyjaciele
powrót do forum filmu Uśmiechnięci przyjaciele

Błędna klasyfikacja na Filmwebie

lew890

to właśnie instytucja Filmweb. Napisałeś to 3 miesiące temu i nawet nie ma gdzie tego zgłosić, nie można poprawić. Jezu jak mnie to irytuje.

Mihau2D

Próbowałem sam to zgłosić, ale nic to nie dało. Podobny przypadek był niedawno z serią filmów "Welcome to the Blumhouse", tyle że wówczas Filmweb upierał się, że to serial. Po wielu miesiącach dopiero poprawili błąd.

lew890

Jak się bawiłem kiedyś w dodawanie na filmwebie to odrzucali lub akceptowali jak im czapka stanęła, a w momencie gdy coś w kolejce wisiało parę miesięcy i zgłaszałem, że to przesada to pisali, że jest tyle kontrybucji, że się nie wyrabiają i trzeba czekać. Co śmieszniejsze teraz nie można wysyłać wiadomości, kontrybucje dalej wiszą jak widać tutaj od miesięcy, a Filmweb to niby strona, którą powinni tworzyć użytkownicy.

Mihau2D

Minął rok i dalej widnieje jako film. Ja od roku czekam też na dodanie jednego dosyć popularnego serialu na filmweb, więc śmiesznie

Rysio9742

Może oni dostają dotacje za trzymanie tych zgłoszeń. Na zasadzie kościoła, który nigdy nie został wybudowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones