PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616}

Uśpieni

Sleepers
7,9 158 942
oceny
7,9 10 1 158942
7,1 19
ocen krytyków
Uśpieni
powrót do forum filmu Uśpieni

10/10

ocenił(a) film na 10

Obejrzałam około 1600 filmów (przyznaję-nie jestem normalna) i to jest dopiero drugi który
ma 10/10 a to o czymś świadczy.

ocenił(a) film na 9
fiolet84

Ja obejrzałem 2000 filmów :D
Jaki film był pierwszy który oceniłaś 10/10
A co filmu,jak dla mnie nie rozpisując się REWELACJA
PozDrawiaM

ocenił(a) film na 9
fiolet84

Nie kłam, bo podglądałem twoj profil i jest w tam wiecej niż dwa 10/10 w tym Zmierzch....

ocenił(a) film na 10
dominikzzz13 fw

Nie napisałam że tylko 2 filmy mają u mnie taką ocenę, tylko że to dopiero drugi... 10 stawiam rzadko jak na ilość obejrzanych produkcji. Ten sobie zasłużył.

ocenił(a) film na 9
fiolet84

Pfff.

fiolet84

Eh... ale mnie pani rozczarowała tym Zmierzchem... liczyłem wchodząc w ten temat na jakieś alternatywne, ciekawe spojrzenie na kino a tu *pyk* bańka mydlana pękła.

10/10 to arcydzieło, dzieło ponadczasowe, mające w sobie drugie dno i głębie. I o ile można to dostrzec w Uśpionych to ta gejoza o wampirach jest tylko zwykłym, komercyjnym romansidłem dla nastolatek w wieku gimnazjalnym :|

KinoManiack

dokładnie ;] zgadzam się ;] tylko nie rozpędzałbym się też z tekstami typu:
- " 10/10 to (...) mające w sobie drugie dno..." <--niektore arcydziela wcale nei maja drugiego dna ;]
- ta gejoza o wampirach jest tylko zwykłym, komercyjnym romansidłem dla nastolatek w wieku gimnazjalnym <-- mam podobne odczucia co do tego filmu :p ale myślę,iż nie trzeba odrazu wjeżdzać na ludzi, którym się to podoba ;]

ocenił(a) film na 6
eel_

nic się tym nie zyskuje ;]

ocenił(a) film na 7
juziapinkfloyd

zyskuje się. satysfakcję. ,,za każdym razem kiedy się masturbujesz, gdzieś na świecie ginie fan zmierzchu".

emotionalheartcore

no chyba, że ktoś ma taki poziom :)

ocenił(a) film na 7
juziapinkfloyd

no jeśli ,,ktoś ma taki poziom", że ocenia czyjś poziom po jednym poście, to faktycznie! gorące pozdrowienia! niech edward oświetla ci drogę.

emotionalheartcore

dokładnie ;]
"zyskuje się. satysfakcję. ,,za każdym razem kiedy się masturbujesz, gdzieś na świecie ginie fan zmierzchu". "
to mowi samo za siebie ;]

ocenił(a) film na 7
juziapinkfloyd

nie wiem czy zauważyłeś/aś, ale cudzysłów w mojej wypowiedzi wskazuje, że to cytat. jest taki fanpejdż na fejsbuku. myślę, że znajdziesz tam grupę wsparcia dla obrońców fanów zmierzchu. zapraszam.

emotionalheartcore

właśnie utwierdziłeś mnie w swoich przekonaniach :)
hahahaha :))

ocenił(a) film na 7
juziapinkfloyd

,,swoich", czyli moich? dziękuję za przyznanie racji :) nie zwykłam czepiać się słówek, ale w tym przypadku to całkiem zabawne. btw. jestem kobietą, jeśli tak trudno zauważyć na avatarze.

emotionalheartcore

"utwierdziłeś" &lt;-- r.m - użytkownik ;] niestety zwykło się przyjmować do większości wyrazów rodzaj męski.
Swoich---&gt; swój = autorski, osobisty, własny, ... ;]
czyli "mnie w swoich" czyli potwierdzenie wlasnych przekonanań ;]
"mnie w Twoich" znaczyłoby przyznanie Ci racji...
po trzecie, jeśli czerpie się sadysfakcję z poniżania drugiego człowieka w celu poczucia się lepszym to gratuluję poziomu samooceny :) i proponuję troszkę postawić sobie poprzeczkę nieco wyżej ;]

ocenił(a) film na 7
juziapinkfloyd

po pierwsze: ,,użytkownik" ma formę żeńską: ,,użytkowniczka". po drugie, nie wiem co to jest ,,sadysfakcja", polonistko od siedmiu boleści. ,,swoich" można interpretować dwojako. ot, pierwszy lepszy cytat z wikisłownika: ,,zaimek dzierżawczy (1.1) należący do wykonawcy czynności" skoro ja cię ,,przekonałam", to czyni mnie osobą wykonującą czynność, a więc i określa, że to o moje przekonania chodzi. :)

emotionalheartcore

hahahahahaha :D
no Co Ty? naprawde ? słowo użytkownik ma rodzaj żeński ? wow :o
bezokolicznik słowa to użytkownik ;] dlatego mogę pisać formy męskiej zarówno do kobiety jako i mezczyzny ;] tak samo jak chocby "kierowca"
jesli ktos spowoduje wypadek mowi sie "kierowca"pojazdu,bez wzgledu na to czy jest to mezczyzna czy kobieta.
emotionalheartcore <- nie mowi nic,wie nie bede sie zaglebial w to czy jestes mezczyzna czy kobieta jestes - uzytkownikiem tego serwera ;]
lepiej miec nieco wiekszy zasob wiedzy niz wikislownik ;]
napisalem "sadysfakcja" specjalnie ;] pomysl 3 minuty to moze wpadniesz czemu ;]

ocenił(a) film na 7
juziapinkfloyd

skończ strzelać tymi niby-ironicznymi buźkami po każdym zdaniu, bo wygląda to co najmniej infantylnie.
ciekawe, bo ja wielokrotnie słyszałam ,,kierująca pojazdem". wystarczy spojrzeć na ilość bezsensownych powtórzeń w twoich wypowiedziach. sposób, w jaki używasz myślnika też pozostawia wiele do życzenia. nie serwera, a portalu. moja wiedza jest na swoim miejscu, a słowniki tylko ją potwierdzają. bezokolicznik, mój drogi, odnosi się do CZASOWNIKÓW... słowo ,,użytkownik" jest rzeczownikiem, więc po raz kolejny twój ,,argument" został spalony. czekam na więcej.

ocenił(a) film na 9
emotionalheartcore

A podobał Ci się film ? Bo tu są zrzeszeni ludzie, którzy parają się tym tematem.

ocenił(a) film na 7
XaVier55

jasne. 7/10.

ocenił(a) film na 8
emotionalheartcore

Mądre te Twoje posty, tylko błagam o wielkie litery na początku zdania. Naprawdę jest to wtedy dużo bardziej czytelne i zrozumiałe. :)
Pozdrawiam.

emotionalheartcore

ojojoj :D straszne rzeczy :D

emotionalheartcore

ojojoj :D straszne rzeczy :D
jak mnie śmieszą tacy ludzie :) którzy czują się lepsi jeśli komuś udowodnią błąd, czują się od kogoś lepsi, gdy mają poczucie jakiejkolwiek przewagi intelektualnej :)
to jest rewelacyjne :D
kierujaca pokazdem :D co to ma do rzeczy? :D do slowa "kierowca" :D
w ogole masakra :D
a emoty sa bardzo infantylne,niedojrzałe, dziennie ... itd.itp :)
bardzo gratuluje znajomosci bardzo trudnego słowa :D
w ogole to przepraszam za powtorzenia :D

i najlepsze :D
"czekam na więcej."

ocenił(a) film na 7
juziapinkfloyd

przykład z ,,kierującą pojazdem" był odparciem twojego kolejnego beznadziejnego argumentu. w sytuacji gdy kobieta kieruje pojazdem i spowoduje wypadek nie mówi się o niej TYLKO per ,,kierowca", co wyraźnie (błędnie) zasugerowałeś wcześniej. dziękuję za kolejną złotą wypowiedź. nie zawiodłeś, jak zwykle.

emotionalheartcore

hahahaha :D

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 9
juziapinkfloyd

O mój Boże! Czemu ja w ogóle przeczytałem te smarkate wypociny???

ocenił(a) film na 9
kotletnazimno

Zaciekam do głowy o to samo :) Tylko bez tego "O mój Boże!"

ocenił(a) film na 7
Skillet

"Tylko bez tego <<O mój Boże!>>"
I mówi to użytkownik, który w loginie ma nazwę chrześcijańskiego zespołu rockowego, swoją drogą zajebistego :)

ocenił(a) film na 9
adamak1990

Nie trzeba być chrześcijaninem, żeby słuchać chrześcijańskiego zespołu.

ocenił(a) film na 7
Skillet

Wiem, tak tylko mówię, sam "cierpię" na tę przypadłość ;)

adamak1990

tam, może tylko chodziło o patelnię...

Skillet

Ja też się tak właśnie zastanawiam..

ocenił(a) film na 8
juziapinkfloyd

Przypadkiem trafiłam na ten dość stary temat. Po przeczytaniu Twojego komentarza - żałuję. Ilość dwukropków i litery "D" przekroczyła moje granice tolerancji.

ocenił(a) film na 9
emotionalheartcore

Brawo. ,,ciekawe, bo ja wielokrotnie słyszałam ,,kierująca pojazdem" "zbędne reszta fantastyczna.

ocenił(a) film na 8
juziapinkfloyd

Tak naprawdę powinno się powiedzieć 'kierujący pojazdem' bo to właśnie osoba,która w danym momencie prowadziła pojazd.Natomiast kierowca to ktoś,kto posiada prawo jazdy bez względu na to,czy kierował pojazdem czy nie.

juziapinkfloyd

po przeczytaniu waszej dyskusji stwierdzam że to jawny trolling i głupota.

ocenił(a) film na 9
emotionalheartcore

Szkoda, że na niekorzyść ilościową :( ale zawsze coś :)

eel_

adekwatne i mi sie podoba

ocenił(a) film na 9
KinoManiack

A nie sądzisz, że właśnie- szczególnie w Polsce- uznanie "Zmierzchu" za dobry film byłoby alternatywnym spojrzeniem na kino?

MyszkaFiszka

To jest tak: Jeśli komuś podoba się leżąca na polu sterta gnoju, to nie wnikam w to, niech mu się podoba. Problem stanowi jednak fakt, że nie zmienia to faktu, iż wciąż jest sterta gnoju i żadne alternatywne spojrzenie nie uczyni z niej rzeźby Michała Anioła.

ocenił(a) film na 9
fiolet84

ja na 400 filmow mam ze 30 ocen 10/10, wniosek z tego ze mi ogladanie filmow sprawia wieksza przyjemnosc niz tobie ;)

ocenił(a) film na 8
fiolet84

twilight ocenilas na maxa wiec umrzyj

ocenił(a) film na 9
statnik

zostaw ,,twajlajt".

ocenił(a) film na 10
statnik

Sam sobie umrzyj, skąd możesz wiedzieć dlaczego spodobał mi się ten film? Nie jestem ani fanką Edwarda ani żadnego innego z bohaterów, natomiast chciałabym wierzyć że istnieje taki rodzaj miłości, gdzie dla każdego z partnerów ważniejsze jest dobro i szczęście tej drugiej osoby, ponieważ z doświadczenia wiem że ludzie na pierwszym miejscu stawiają siebie.
No ale skoro za swój romantyzm muszę oberwać po głowie, to nie ma sprawy. Zresztą czego się spodziewać, krytycy wszystkiego i wszystkich zawsze się znajdą, bo tylko czekają żeby kogoś zjechać.
PS. Poza tym podobała mi się muzyka i scenografia, tego jest coraz mniej w amerykańskich produkcjach.
A teraz obrażajcie mnie dalej, życzę powodzenia :)))

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
fiolet84

Ja na chwile obecną mam 1521 obejrzanych, tego jeszcze nie widziałem ale nadrobie, dobra czas coś obejrzeć bo szkoda czasu:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones