PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616}

Uśpieni

Sleepers
7,9 158 937
ocen
7,9 10 1 158937
7,1 19
ocen krytyków
Uśpieni
powrót do forum filmu Uśpieni

Nawiasem mówiąc to nie wiem dlaczego nie zostało wyświetlone, że dzisiaj emitują film, nie ma to jak poszperać po gazecie.

ocenił(a) film na 6
herc_ules

Już uzupełnili ten bark :P i tak ściślej 22.55 ale pewnie będą jeszcze reklamy :P ostatnimi czasy zauważyłem częste braki w nagłówku "gdzie można obejrzeć" w różnych filmach, a jak już wpiszą to dzień przed albo w ten sam dzień kiedy ma być emitowane w tv :/

herc_ules

Ja trafiłam przypadkowo na ten film. I tak straciłam pierwszą godzinę, zaczęłam oglądać dopiero jak wykiwali tego faceta od hot-dogów. Tak czy inaczej nie żałuję, bo bardzo mi się spodobał. Ale rozwaliła mnie adnotacja na końcu co do tego, że żadna kancelaria, ani zakład poprawczy nie przyznają się, aby kiedykolwiek taka sprawa miała miejsce w sądzie ani w jakimkolwiek zakładzie, a pomimo tego facet, który napisał książkę, utrzymuje wciąż, że to prawda.

herc_ules

Ja jakoś zauważyłam, że bd ten film i wytrzymałam do tej godziny., chociaż szczerze mówiąc spać mi się chciało. Całe szczęście, że na TVP nie ma reklam, bo bym nie wytrzymałą. Ale nie żałuję, że obejrzałam. Film według mnie wspaniały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones