PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616}

Uśpieni

Sleepers
7,9 158 940
ocen
7,9 10 1 158940
7,1 19
ocen krytyków
Uśpieni
powrót do forum filmu Uśpieni

Dzisiaj w TV !!!

ocenił(a) film na 9

Dzisiaj tj. 4 wrzesień 2011r. film w telewizyjnej dwójce o godz. 23.55...
Oczywiście takie klasyki muszą być puszczane jak wszyscy spać idą. PORAŻKA !!
Ale wytrwałym miłego seansu ;)

ocenił(a) film na 9
drozdzu18

Tak to prawda takie filmy o takiej porze normalnie paranoja

ocenił(a) film na 9
drozdzu18

Niestety tak właśnie jest. Swoją drogą sytuacja taka trwa od czasu, gdy telewizja publiczna zaczęła "grać" według zasad panujących w telewizjach komercyjnych, pilnując przede wszystkim swoich stałych ramówek w godzinach najlepszej oglądalności. No ale to już temat na dłuższą dyskusję o "telewizji z misją".

drozdzu18

A jaki to problem kolekcjonować dobre filmy na dvd?

vanilla_sky85

finansowy

ocenił(a) film na 9
vanilla_sky85

Oczywiście, żaden, przynajmniej dla mnie. Mam ten film na DVD, ale to nie oznacza, że nie mogę tego klasyku obejrzeć kiedy leci w tv, a niestety godzina projekcji nie zachęca do tak długiego czekania.

ocenił(a) film na 9
drozdzu18

Dokładnie tak. Poza tym jest wiele filmów, które są niedostepne na dvd lub trudno, a tu jest dobry film o godzinie 23 30 albo później i trzeba wybierać, czy iść spać, bo robota jutro czy jednak zarwać część nocki. A tak w ogóle to problem nie dotyczy tylko filmów, także różnych programów kulturalnych, jak również sportowych. Przede wszystkim nasuwa się pytanie, czy misją publicznej telewizji jest pilnowanie ramówek w godzinach najlepszej oglądalności czy może jednak emitowanie całej reszty pozycji, których pokazywanie nie jest opłacalne ekonomicznie. Zaznaczam tez, że nic mnie w tym względzie nie obchodzą polsat, tvn i reszta stacji komercyjnych, bo oni nie krzyczą o płacenie abonamentu.

ocenił(a) film na 9
chemas

Misją telewizji publicznej jest pokazywanie tego, co interesuje lub tego, co oglądają starsi ludzie i mały odsetek młodych... Oczywiście "Moda na sukces" i inne seriale, których jest od zatrzęsienia nie mogą być pokazywane wcześnie rano lub późno w nocy, ponieważ nasi dziadkowie nie oglądają wtedy telewizji ;) A powiedzmy sobie szczerze, że tylko oni płacą abonament xD

ocenił(a) film na 9
drozdzu18

No jasne masz racje, ale na dobry film czy też koncert też może znaleźć się miejsce o przyzwoitej porze. Przecież publiczna ma dwa ogólno dostępne kanały.

ocenił(a) film na 9
chemas

Zgadzam się, że powinno się znaleźć tak owe miejsce, ale czy to od nas zależy?? niestety nie za bardzo, oczywiście list można napisać do dyrektora, czy też odpowiedniego działu, ale wydaje mi się, że oni jednak nawet na to nie spojrzą ;) a szkoda...

drozdzu18

ja oglądałem, zastanawiałem się nad 7/10 a 8/10 ponieważ trochę przynudzał , najpierw dałem ta niższą ale jednak ostatecznie dałem 8/10 , super film

ZEMSTA RZECZ ŚWIĘTA

ocenił(a) film na 9
artialpha

lubię to.... ;P;P <za krótki>

ocenił(a) film na 8
drozdzu18

Mimo ektremalnie późnej pory emisji, obejrzałam ten film w całości. Pewnie na jakimś słabszym, zasnęłabym po 20 minutach, ale historia z "Uśpionych" od samego początku była ciekawa i wciągająca. Świetne kino, doskonała gra aktorska. Warto było zarwać noc.

Madame_Rose

I Bóg stworzy Allegro czy portal idvd.pl. Filmy w atrakcyjnych cenach. Ja wolę się wyspać i na spokojnie obejrzeć film na dvd niż zarywać pół nocy ;)

ocenił(a) film na 7
drozdzu18

Zawsze można sobie nagrać.Ja mam dekoder z nagrywarką i mam problem z głowy.

ocenił(a) film na 7
drozdzu18

Dzisiaj jest 2 październik...

pinker_2

i się ciesz bo już minął

drozdzu18

no i znowu późno puszczają, cholerna telewizja.

nat623

może sie skuszę...

ocenił(a) film na 8
pio_89

Panowie, przecież jest sobota :)

drozdzu18

Ja tam się skuszę i obejrzę ten film mamy sobotę więc naprawdę północ to nie jest tak późno

ocenił(a) film na 9
drozdzu18

of kors obejrzałem po raz kolejny z duza przyjemnoscia , co do filmow w TVP klasyki i dobre kino "lecą" tylko w takich godzinach , juz do tego przywykłem , na szczescie jestem "nocnym markiem" :)

ocenił(a) film na 9
tomaszek866

No widzisz, akurat ty jesteś nocnym markiem, ale szkoda, że nie wszyscy mogą sobie pozwolić na bycie nimi ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones