PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616}

Uśpieni

Sleepers
7,9 158 942
oceny
7,9 10 1 158942
7,1 19
ocen krytyków
Uśpieni
powrót do forum filmu Uśpieni

Dlaczego oni zabili tego Nokes'a akurat w restauracji i to jeszcze w której byli ludzie ?!
Nie mogli na niego poczekać na zewnątrz ?
Albo chociaż poczekać jak wyjdą ludzie i zabić go bez światków ?

ocenił(a) film na 9

Nie mogli.
Po pierwsze dla tego że wtedy policja by ich nie złapała a w związku z tym skończyłby się nam film w tym momencie i nie byłoby tej całej akcji w sądzie.
a po drugie jak facet postanawia się zemścić to nie przejmuje się jakimiś bzdetami jak więzienie no i to nie byli jacyś psychopaci planujący każdy detal jak Hannibal L. tylko proste chłopaki którzy szli sobie ulcą, patrzą a tu gościu co ich gwałcił gdy byli mali więc nie ma się co dziwić że poszli nażywioł, a może chcieli też mu pokazać ze już sie nie boją, nie boją sie nie tylko jego ale i nikogo innego.

a w ogóle to fajnia scena była ;D więc szkoda by było jakby poprostu sprzedali mu kose w zaułku.
Tylko że wiesz tu już wchodzimy w takie chore klimaty bo równie dobrze mógłbyś zapytać czemu go nie porwali i nie torturowali przez wiele dni zanim go zabili... ale to już materaił na inny film ;]

ocenił(a) film na 8

to prawda, bardzo realistycznie zrobiony film. Oni wychowali się na twardzieli, nie mogło ich spotkać nic gorszego od tego co już było. Mieli wyje*ane na wiezienie itp. Na ich miejscu też nie czekałbym ani chwili, nawet gdyby zmieniało to różnice między dobrą akcją, a przypałem na kilka lat

ocenił(a) film na 9

też byłam trochę rozczarowana sposobem, w jaki go zabili. liczyłam na to, że zrobią to w bardziej "fantazyjny" sposób by dostarczyć mu więcej cierpienia. zemsta powinna być współmierna do winy, on nałożył na nich piętno bolesnych wspomnień, których nie da się wymazać. zrujnował im całe życie, a oni mu po prostu strzelili kilka kulek i poszli...

użytkownik usunięty
efka93

miałem podobnie ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
tomis69_2

Nie ma to jak czytać komentarze przed obejrzeniem...

użytkownik usunięty
tomis69_2

To po co czytałeś ?

ocenił(a) film na 8

Nie pytaj po co czytał,tylko na przyszłość napisz w temacie że będzie spoiler. Proste.

użytkownik usunięty
yeti89

eee nie ?

ocenił(a) film na 8

To sie potem nie dziw ze ludzie na ciebie narzekaja...

użytkownik usunięty
yeti89

A niech narzekają

ocenił(a) film na 8

Dobrze ze wiekszosc ludzi mysli inaczej bo mielibysmy samych trolli i haterow.

użytkownik usunięty
yeti89

Dobrze już dobrze

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
tomis69_2

Nie mecz sie:-) juz probowalem to wytlumaczyc ale widac niektorym sie nie da

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

internetowy napinacz:D

użytkownik usunięty
tomis69_2

To samo mogę powiedzieć o tobie

ocenił(a) film na 8

No i co sie spinasz,jakbys ty nie narobil problemow to nikt nie mial by do ciebie pretensji. A tak sam widzisz ty sie wkurzasz a ludzie sie smieja z ciebie. A ja w przeciwienstwie do ciebie pozdrawiam! P.S. Ogarnij sie i nie zachowuj jak narwany gimbus!

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
yeti89

" Po latach Tommy i John spotykają w barze ich oprawcę - naczelnika. Zabijają go z zimną krwią na oczach ludzi. " - To widnieje w opisach filmu. Jeśli tomis zabrał się najpioerw do czytania opinii, to z pewnością zapoznał się z opisami. Wobec tego nie widzę żadnego spoilera.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Tam_fw

Momma says stupid is as stupid does.

Tam_fw

Pragnę zauważyć że wcale nie trzeba WCHODZIĆ w ten temat wystarczy rzucić okiem niechcący i J*B dziękuję, na pierwszy rzut oka widać że ktoś zabił Nokes'a. Weż ty pomyśl czlowieku, nikt sie nie napina tylko rażą takie wypowiedzi. pzdr

ocenił(a) film na 8
tomis69_2

Nawet nie rzuciłem okiem na to, że widać kilka linijek przed wejściem w temat, więc zwracam honor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones