PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616}

Uśpieni

Sleepers
7,9 158 942
oceny
7,9 10 1 158942
7,1 19
ocen krytyków
Uśpieni
powrót do forum filmu Uśpieni

Chodzi o Sullivana czyli Brada Pitta.
Film długi, ale fabułę znam, tylko że wczoraj oglądałem ostatnie 30 minut iż tego co pamiętam to Brad Pitt także był w tym sierocińcu, a podczas procesu zachowywał się jak prokurator a nie jak obrońca....Nie wiem, niech mi proszę ktoś wytłumaczy.....

ocenił(a) film na 9
Irish_Americ

Odsyłam do obejrzenia całego filmu, wtedy się wszystko wyjaśni. :) (a naprawdę warto obejrzeć!)

hipohondryczna

Pewnie tak, ale jak się zna fabułę i ostatnie 30 minut to już tak kiepsko jest oglądać cały, długi jest.....
"Panta rhei"-wchodzą ciągle nowe filmy....
Mimo wszystko dziękuje.

Irish_Americ

wczoraj film był w TV ? ;c

ocenił(a) film na 9
Irish_Americ

SPIJLER!

Po prostu Sullivan wszystko zaplanował. Wynajął tego podrzędnego adwokata, któremu napisał cały "scenariusz". Zrobili jedno, wielkie przedstawienie w którym Sullivan występował jako oskarżyciel dzięki temu wszystko wydawało się niesamowicie realne.

hipohondryczna

A propos adwokata - już dość dawno oglądałem ten film w całości, ale wydaje mi się, że adwokat to był raczej utalentowany, a nie podrzędny - tyle, że po tzw przejściach.

Irish_Americ

Bo to nie był ich obrońca tylko właśnie prokurator. Prokurator, który jednak w ten sposób ustawiał proces, żeby swoich kumpli i współtowarzyszy dawnej niedoli wybronić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones