PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616}

Uśpieni

Sleepers
7,9 158 940
ocen
7,9 10 1 158940
7,1 19
ocen krytyków
Uśpieni
powrót do forum filmu Uśpieni

to jakiś skandal ze ten film jest tak wysoko ,ten film nie trzyma sie dupy ani kupy ,uśpieni to stan w którym skonczyłem oglądać ten film , miało być arcydzieło wyszły popłuczyny blee

robercik829

Z całym szacunkiem, ale chyba sobie kpisz... Na ogół nie wdaję się w takie dyskusje ale bez jaj... 1/10?! Rozumiem, masz prawo do swojej subiektywnej oceny, ale nawet jeśli film bardzo Ci się nie podobał, to nie których rzeczy nie można nie dostrzec. Mam tutaj na myśli chociażby świetną grę aktorską, zdjęcia. A nawet jeśli Twoim zdaniem gra i zdjęcia były tylko przeciętne to daj temu filmowi 3/10 albo 4/10. Ocenianie tego filmu najniższą możliwą oceną to kompletny debilizm i jedno wielkie niezrozumienie skali. Chociaż ciężko mi sobie wyobrazić, że ktoś nie rozumie skali od 1 do 10. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
todzik87

Na takie osoby szkoda strzępić języka. Prawda, że film nie każdemu musi się podobać, ale zapewne ma jakieś walory, dzięki którym punktuje, jak już wspomniane wcześniej dobre aktorstwo. Istnieje również realne zagrożenie, że robercik829 to tylko osoba lubiąca robić zamieszanie i czeka wręcz, aż pod jego nędznym postem będzie z 30 odpowiedzi ;-)

ocenił(a) film na 8
robercik829

Także uważam ze film nie powinien być w top 100 ale ocena 1/10 to jest już przesada...
Jak na taka obsadę film wypada słabiutko.Tylko jeszcze nie wiem co jest tego przyczyną tym bardziej nie mam za bardzo ochoty oglądać go jeszcze raz.Stawiam ze to wina kiepskiego scenariusza.

użytkownik usunięty
robercik829

Według mnie na FW są filmy, które jeszcze mniej zasługują na to aby być w TOP100
A ty YourMind nie przypieprzaj się do jego oceny, bo to jego wola, jego wybór i niech robi sobie co chce. W końcu po to są te jedynki, aby je wystawiać w przypadkach kiedy film się nie spodobał

ocenił(a) film na 8

W tym momencie to się ośmieszyłeś bo tendencja stawiania podobał się 10 nie podobał 1 to jest dla trollow.
Wystawił ocene 1 zapewne dlatego ze film jest w top 100 anie dlatego ze się mu tak podobał.
ocenę 1 można wystawić w wypadku jakby wszystko w filmie było nieporozumieniem.
A w tym o ile dobrze pamiętam to gra aktorska nie była taka najgorsza.

użytkownik usunięty
YourMind

Nie ja ośmieszyłem tylko ty, spójrz w jego profil, ma różne oceny, nie tylko same 10/10 i 1/10
''ocenę 1 można wystawić w wypadku jakby wszystko w filmie było nieporozumieniem'' - a może według niego ten film właśnie jest nieporozumieniem, nie pomyślałeś o tym

ocenił(a) film na 2
YourMind

no przyznaje troche przesadziłem z tą oceną bo bardzo sie zawiodłem na tym filmie po tym jak zobaczyłem w top 100 i na dodatek kolega go wychwalał pomyslałem ze musze to zobaczyć ,no i strasznie sie nudziłem dialogi mnie drażniły .a juz scena z księdzem który pokazuje bilety na mecz i wszyscy zostali uniewinnieni to jakś absurd ,jak to manypakiao7 zauważył nie mam tylko samych 10 i 1 i nie jestem żadnym trolem ,każdy ma swój gust mi ten film sie nie podobał ale po obejżeniu ,, domu strachu ''to dopiero nadaje sie na ocene jeden ,stwierdzam ze uśpieni nie zasługuje na tak niską note jaką dałem wcześniej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones