PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616}

Uśpieni

Sleepers
7,9 158 881
ocen
7,9 10 1 158881
7,1 19
ocen krytyków
Uśpieni
powrót do forum filmu Uśpieni

jeden z. . .

ocenił(a) film na 9

najlepszych obrazów ostatnich lat. fantastyczna opowieśc o tym, jak głupi, młodzieńczy wypadek może zrujnować życie. . . wielu ludziom. pokazuje też jak trudne życie mają nastolatki. pokazuje także jak zło, cierpienie i nienawiść rządzą wspólnie światem ludzi. pokazuje na koniec, że warto mieć znajomego księdza. . . żartuję. aktorzy spisali się na 10. film też.

Ponk

"Jeden z najlepszych filmów OSTATNICH LAT" - niesamowite, że internet i strony takie jak filmweb zaczynają mieć w swoich zbiorach prawdziwe archiwalne zapiski/posty. Jak ten właśnie. Gdy powyższy post został opublikowany miałem zaledwie 6 lat. Teraz mam 22... Czas leci, a posty zostają. :)

Pozdrawiam serdecznie autora tego komentarza! Co prawda obejrzałem film dopiero przed chwilą, jednak wrażenia mam również pozytywne, mimo 16 lat, które upłynęły... :)

Kupcio

dokładnie, jak zobaczyłam post sprzed 19 lat to zamarłam, to większość mojego życia... jeszcze trochę i będą posty na fb itp. sprzed 20, 30, 50 lat. szok

Kupcio

Są takie filmy, które się najzwyczajniej nie starzeją. I tj taki film na 10 w/g mnie

Ponk

Pełna zgoda...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones