PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616}

Uśpieni

Sleepers
7,9 158 820
ocen
7,9 10 1 158820
7,1 19
ocen krytyków
Uśpieni
powrót do forum filmu Uśpieni
użytkownik usunięty
rurzaa

Ja takze :)
Ostatnio obejrzalam sobie ten film po raz drugi i swierdzam, ze John i Tommy dobrze zrobili, zabijajac goscia - dla takich zwyrodnialcow tylko SMIERC.

ocenił(a) film na 7

mówi się SPOILER >.<

harfistka_nc

Na film sprzed 20 lat?

ocenił(a) film na 7
myszszata

tak, sam ogladalem go wczoraj po raz pierwszty

ocenił(a) film na 8
oranjefan88

A ja dzisiaj :)

myszszata

A Jeśli ktoś ma poniżej 20 lat?... :O



























;

użytkownik usunięty
myszszata

Nie każdy na świecie oglądał "Uśpionych", więc tak, lepiej zaznaczyć, co jest spoilerem, a co nie, by nikomu nie psuć seansu ;)

rurzaa

Pełna zgoda....

ocenił(a) film na 8
rurzaa

Ja też. Rola życia Kevina Bacona. Zagrał jedną z najohydniejszych bestii w dziejach kina. SPOILER!SPOILER! Scena w barze była kojąca.

rurzaa

Niezależnie czy ta historia jest prawdziwa... ludzie tacy jak ci strażnicy nie powinni pracować w ośrodku, a mamy mnóstwo historii o tym, jak dręczono i dzieci i dorosłych w systemie penicylarnym Usa w zeszłym wieku, nie mam pojęcia jak jest teraz i zapewne się nie dowiem. Z jednej strony strażnicy to zwyrodnialcy, ale oskarżeni również byli mordercami i sprawiali innym krzywdę. Bardzo możliwe, że przez to jak zostali potraktowani jako dzieci w tym ośrodku, i to chyba najtragiczniejsze, ból i cierpienie powodowały kolejne. Ten wątek nie był zbytnio poruszony w filmie, ludzie powinni zrozumieć, że ten, kto był ofiarą przemocy wobec dzieci może stać się pewnego dnia sam oprawcą, nawet bez złej woli, bez właściwej pomocy to non stop nakręcająca się spirala...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones