PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1335}

U-571

6,7 16 792
oceny
6,7 10 1 16792
U 571
powrót do forum filmu U-571

Film mi się podobał. Muszę przyznać, że niektóre sceny (np. bombardowanie łodzi podwodnej przez niszczyciel) nie tylko świetnie wyglądają ale również
mocno widza wciągają w akcje i fabułę (bo jakaś jest i to nie taka zła)

Film jest dobrym kinem wojennym a wczoraj oglądało mi się go wyśmienicie

ocenił(a) film na 10
fifa114

Film był super. najbardziej mi się podobał ten efektowny fikołek do tyłu po oberwaniu torpedą (w tym Jon Bon Jovi był niezły) .

ocenił(a) film na 3
fifa114

Ten film to marna imitacja Das Boot.

Film Petersena wyprzedza U-571 w kategorii filmów o U-Bootach o całe lata świetlne.

ocenił(a) film na 3
fifa114

"Film jest dobrym kinem wojennym"

BTW ten film zaiste nie jest filmem wojennym, tylko propagandowym. Widowisko z tego godne "Action in North Atlantic" (to nie był komplement).

ocenił(a) film na 5
Der_SpeeDer

Film jest przeciętny. Jedyne zalety to IMO świetne zdjęcia, rewelacyjne efekty specjalne, sceny batalistyczne i niezła muzyka. W porównaniu do starusieńkiego Das Boot film jest nieciekawy, przegadany i mało emocjonujacy (jak się oglądało Das Boot to w scenach na głębokości aż czuło się to zimno, nerwy, i człowiek kurczowo trzymał się fotela. U-571 raczej takich emocji nie wywołuje).
Ale za wymienione wcześniej zalety jestem mu w stanie dać 5/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones