PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=378067}

Uciec przeznaczeniu

Open Graves
5,1 3 447
ocen
5,1 10 1 3447
Uciec przeznaczeniu
powrót do forum filmu Uciec przeznaczeniu

2 in 1

ocenił(a) film na 8

Film jest udany i powiem że całkiem dobrze się oglądało. To połączenie "Jumanji" + Oszukać przeznaczenie dużo podobieństw między tymi filmami owocuje dobrym kinem horror jest całkiem udany straszy gdy trzeba krwawy motyw z krabami i obdarty ze skory. Bohaterowi trochę naiwni ale w końcu się skapowali że przez grę narobili sobie kłopotów które przepłacą życiem. Jedno tylko pozostaje nie wijaśnione dlaczego pomimo wygranej Jasona życzenie jakie wypowiedział nie spełniło się i gra w którą miał nie grać znowu trafiła w jego ręce czyżby trzeba było bardziej odpowiednio sformułować życzenie bo wygląda na to że gra nigdy się nie skończy...

ocenił(a) film na 5
dahak22

5/10

Motyw jak autor wspomnial to te 2 filmy albo po prostu ``Stay Alive``
to zyczenie faktycznie troche durnowato zrobili tak jakby ta wiedzma
przekrecila je albo cos.


Jak bym mial na sile to wyjasnic to bym powiedzial ,ze w koncu oni nigdy w
to nie beda grac (ale na powaznie tylko tak 4fun) mam na mysli ,ze ta
czarownica miala na mysli ( :) ) ze w koncu to nie jest na powaznie granie
z tymi zasadami co w rzeczywistosci by sie staly.


dla mnie to sredniak bo ``zapozyczona fabula`` z Stay Alive tylko ,ze w
slabszym wykonaniu ,a ta koncowka dobila wlasciwie niezly film

Mayurii

Możecie mnie zjechać, ale to pierwszy film w życiu, który wyłączyłem w połowie.

Czemu?

Bo razi mnie idiotyzm przewidywalność, tandetne efekty i kilka niedorzeczności, mianowicie:

1) gra ma 500 lat, jest z Hiszpanii, a jet po angielsku
2) pierwszy gość spada z klifu a po krótkim czasie już jest tam policja
3) podobno główni bohaterowie są na wakacjach, ale policja i tak wie jak do nich dotrzeć w równie krótkim czasie
4) tamte czarne węże nie występują w USA, ale detektyw i tak w ułamku sekundy potrafi rozpoznać, że gość był ich ofiarą, co więcej- zna nawet ich nazwe po łacinie
5) pojawiające się znikąd węże, których są dziesiątki - nie skomentuję

gra aktorska - słaba

Ogółem 1/10 to trochę na wyrost, film jest tak idiotyczny, że powinienem wystąpić do producenta o odszkodowanie, za stracony czas.
A efekty specjalne są gorsze niż w polskich filmach z lat 60tych, bo graficy wzieli się za coś, czego nie umieją- np. komputerowe węże.

A motyw z morderczą ważką G jest po prostu komiczny.


Podsumowując nikomu nie polecam tego badziewia, no chyba, że chcecie się dowartościować, że są ludzie o wiele od was głupsi, którzy wydają kupe kasy na zmontowanie czegoś takiego.

ocenił(a) film na 1
doggfatha

Film ten znalazł się na zeszłorocznym październikowym Horror Festiwalu Multikina. To bez wątpienia najwieksze nieporozumienie całej imprezy. Połowa widzów opuściła salę (Poznań), zapewne zrobiłbym to samo gdyby tytuł ten był już ostatnim filmem. Beznadziejna produkcja wręcz komiczna w swojej prostocie i przewidywalności. Płytka fabuła, śmieszne efekty, zero jakiegokolwiek napięcia. Nie wiem nawet pod jaki gatunek to podpiąć, na pewno nie jest to horror.

Brakuje tylko Robina Willimsa na słoniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones