PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=378067}

Uciec przeznaczeniu

Open Graves
5,1 3 447
ocen
5,1 10 1 3447
Uciec przeznaczeniu
powrót do forum filmu Uciec przeznaczeniu

Oni jeszcze raz zagrali w tę grę ?

ocenił(a) film na 4
Silverio

Właściwie ktoś wcześniej tłumaczył, że ta babka [wiedźma? już nie pamiętam] spełniła jedno życzenie - cofnęła czas, więc wszystko zaczęło się od nowa.

ocenił(a) film na 6
Toolbar

No tak , ale w tym życzeniu zaznaczył żeby nigdy nie grać w tę grę. Właśnie widze, że jest podobny temat . Dzieki za podpowiedz. Pozdrawiam

Silverio

ale zagrali...

aga1021

mi sie wydaje ze to dlatego ze on zyczył sobie zeby cofneła czas 'i' zeby nie grali nigdy w tą grę a to jest dwa zyczenia więc spełniła tylko jedno pierwsze

ocenił(a) film na 7
Silverio

A mi się wydaje że tu chodzi o czas w zdaniu Tzn nie wiem jak to jest powiedziane w języku angielskim ale język polski jest pod tym względem na tyle nieprecyzyjny, że życzenie to można zrozumieć jako kontynuację pierwszej części zdania -żeby czas cofnął się o tydzień i żeby nigdy się to nie wydarzyło i nigdy nie grali w tą grę Powinien był powiedzieć żeby czas cofnął się o tydzień i żeby ta gra nie wpadła mu w ręce albo żeby nie spotkał nigdy tego kaleki

ryan45

Film już w telewizji :) W czwartek 4 listopada. Myślę, że oglądnę, bo Hiszpanom horrory wychodzą przeważnie niezłe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones