PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=378067}

Uciec przeznaczeniu

Open Graves
5,1 3 447
ocen
5,1 10 1 3447
Uciec przeznaczeniu
powrót do forum filmu Uciec przeznaczeniu

Powie mi ktoś o co chodzi w zakończeniu tego filmu? Przecież on wypowiedział życzenie, żeby wszystko cofnąć o tydzień i żeby nigdy nie grali w tą grę a oni na końcu grają, więc pytam o co chodzi?:)

ocenił(a) film na 7
AlCapono

Ja to zakończenie zrouzmialem tak, że poprostu przeznaczenia się osuzkać nie da i jakie życzenie on nie wypowie to i tak znow zagraja w gre i tak w kolko bedzie sie wsyztko potwarzalo :)

ocenił(a) film na 7
pawelze

Wiedźma mówiła coś w stylu: "Zmarnujesz życzenie. Wszystko będzie tak, jak było na początku, bez żadnej różnicy." Może chodziło jej o to, że jakoś źle je skonstruował i nic się nie zmieni(?)

ocenił(a) film na 7
AlCapono

Moim zdaniem chodziło o to, ze nie ważne było jego zyczenie, przynajmniej jesli chodzi o jego przyjaciół bo dla nich przeznaczona była śmierć i jej nie uciekną.

ocenił(a) film na 8
cikunia

wypowiedział dwa zyczenia a miało być jedno. chciał cofnąc czas I żeby nie zagrali w grę, 1 zyczeie zostało spełnione wiedźma cofneła czas. pozdro.

ocenił(a) film na 6
damien_4

Ale przecież wszystko nie było takie same, bo nie poznał tej laski, Eriki??

ocenił(a) film na 4
malutka86

poznał, przecież siedzą na końcu razem przy grze.

ocenił(a) film na 4
damien_4

dokładnie, wypowiedział dwa życzenia, pierwsze się spełniło.

użytkownik usunięty
ladyinblack4

No i dziękuje Wam, sam pewnie bym nie doszedł do tego, za głupi jestem, że to aż dwa życzenia.

damien_4

Widzę, że kolega podłapał z innego wątku 3 minuty wcześniej i od razu się tu tym z nami podzielił :D

ocenił(a) film na 1
AlCapono

Nie tłumaczcie sobie tego sugerując się polskim tytułem. Bo w oryginalnym nie ma mowy o żadnym uciekaniu przeznaczenia ;) Jak dla mnie film beznadziejny - jakby 10 latek napisał scenariusz i wyreżyserował :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones