PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=378067}

Uciec przeznaczeniu

Open Graves
5,1 3 447
ocen
5,1 10 1 3447
Uciec przeznaczeniu
powrót do forum filmu Uciec przeznaczeniu

Pomoc

użytkownik usunięty

Mam dziś do wyboru dwa filmy. O godzinie 23:30 na Tv puls leci właśnie "Uciecz przeznaczeniu" a pół godziny wcześniej na tvn7 zaczyna się "Nowy koszmar Wesa Cravena". Co polecacie? Który z tych dwóch filmów lepiej jest zobaczyć?

ocenił(a) film na 6

To i to z mojego ulubionego gatunku - horrorów :D
Jeśli zaliczasz się do fanów Freddy'ego to jak najbardziej opcja z "Nowym koszmarem". Mimo, że uważam tą część za słabszą od tych pierwotnych, to Robert Englund świetnie gra Kruegera...
Z kolei ja stawiam na "Uciec przeznaczeniu"; a to z prostej przyczyny - nigdy nie miałem okazji go obejrzeć ;)

Obojętnie na co się zdecydujesz, to życzę Ci miłego oglądania :)

użytkownik usunięty
Adam

Dziękuję bardzo :) Jeszcze się nie zdecydowałam, ale chyba stawiam na Freddy'ego :)

Polecam Nowy Koszmar, jest bardziej przerażający, a gra aktorska i muzyka są na bardzo wysokim poziomie :)

ocenił(a) film na 4
Moskwa_141

Po obejrzeniu "Uciec przeznaczeniu" jestem bardzo rozczarowany zakończeniem i gdybym mógł to pewnie obejrzałbym ten drugi, chociaż nie wiem czy lepszy (?)

użytkownik usunięty
Porcupine_Man

Oglądałam "Nowy koszmar Wesa Cravena". Jak dla mnie nawet fajny; nie widziałam poprzednich części, więc nie wiem jak wypada na ich tle, ale jak dla mnie 8/10 głównie ze względu na Roberta Englunda, bo tak jak mówił Adam wcześniej, rzeczywiście świetnie zagrał Freddy'ego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones