PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=378067}

Uciec przeznaczeniu

Open Graves
5,1 3 444
oceny
5,1 10 1 3444
Uciec przeznaczeniu
powrót do forum filmu Uciec przeznaczeniu

Gra aktorska na poziomie szkolnego przedstawienia. Scena w tartaku kiedy gość mówi na głos "Co się tutaj dzieje" jest tak sztuczna, że aż śmieszna.Co do scenariusza to chyba nawet scenarzysta nie przeczytał skryptu, który napisał, bo jest pełen błędów i brak mu logiki. Przykłady:
1. Facet któremu odrosły nogi wyraźnie mówi, że aby życzeni się spełniło gra musi być przekazana dalej. A ci idioci z uporem maniaka, po wygranej robią wszystko żeby detektyw który sam chce zagrać w grę, nie dostał jej. Mało tego, jeden z bohaterów wyrzuca grę do morza.
2. Gość, który wygrał grę dwa razy dokładnie wymawia życzenie, w którym mówi, że chce żeby wszystko cofnęło się w czasie i żeby nigdy nie zagrali w grę. I na czym kończy się film? Czas cofa się o tydzień i wszyscy jeszcze raz grają w grę.
Cały film to Jumanji z dodatkiem kilku krwawych i obrzydliwych scen, Jak dla mnie 3/10 i to tylko za to, że dotrwałem do końca , sam nie wiem jakim cudem. I oczywiście gratulacje dla ludzi odpowiedzialnych za tłumaczenie tytułu :)

ocenił(a) film na 3
zonk_2

Tak jest.Słabiutka mieszanka Jumanji,Oszukać przeznaczenie i Władcy życzeń. 3/10.

disco_man

Nie zgadzam się z jednym, czyli z zakonczeniem. Gosc chciał zeby czas się cofną ( i tak sie stało ) 'i' zeby nigdy nie grali w tę grę (to juz drugie zyczenie więc sie nie spełniło).

ocenił(a) film na 4
Kaniioszka

Zgadzam się z oceną zonk_2.Ten film jest po prostu słaby,brak mu klimatu,tandetne efekty specjalne,a sceny śmierci bohaterów są beznadziejne,amatorska zrobione. W dodatku te dialogi jak np. "Wyglądasz mi na młodzieńca o niespełnionych pragnieniach":) - tak powiedział facet na wózku do głównego bohatera zanim mu dał grę.Oni nie chcą oddać detektywowi tej gry z altruistycznych powodów.Myślę, że nie chcę żeby ktoś przez nią jeszcze zginął:)
No i ta końcówka... Też się dziwiłem o co chodzi.przecież wyraźnie zaznaczył,że chce żeby nigdy w nią nie grali,a nie tylko chciał cofnąć czas.A co widzimy?Czas się cofnął.,ale nic się nie zmieniło,dzieje się dokładnie to samo.Jakieś zapętlenie?Bohaterowie będą przeżywać ten sam tydzień cały czas?Czy może w końcu wszyscy przegrają i będzie inny finał?Bez sensu to wszystko

ocenił(a) film na 5
Kaniioszka

SPOJLER

Kanioszka ma racje. Ten chlopak po prostu to zepsul bo źle i niedokladnie wypowiedzial zyczenie. Powinien od razu powiedziec-"chce zebysmy nigdy nie zagrali w ta gre".

ocenił(a) film na 3
Kaniioszka

Beznadziejny. Kaniioszka, tak czepiając się, że to niby drugie życzenie było, to równie dobrze bezsensu jest, że koleś ze sklepu "dostał" dwie nogi a nie jedną, bo przecież ma jedno życzenie... (porównanie oczywiście żartem) jak dla mnie straszna bieda, równie co zonk_2 dziwię się, że dotrwałem do końca.
Pozdrawiam

slash5

No ale dlaczego ? Chyba nie powiedziałby "Chce odzyskać lewą nogę i chcę też odzyskać prawą nogę " tylko jak już coś "Chcę odzyskać nogi" a to raczej jedno życzenie, prawda ? :)

ocenił(a) film na 3
Kaniioszka

tak tak :) porównanie moje to jako żart, nie chcę rozwijać tematu apropos tego filmu :) pozdrawiam

zonk_2

Ja podczas seansu na kompie nastawilam pranie, gotowalam makaron, sprzatalam taki ten film byl interesujacy... a zakonczenie juz wogole dziwne niby mieli nie grac a grali co za bezsens rownie dobrze mogl on powiedziec zeby czas sie cofnal o rok lub dwa a nie o tydzien... dalam 4 za Elize.

ocenił(a) film na 7
zonk_2

Chyba gościu spałeś na tym filmie pragnę ci przypomnieć koncówkę filmu >>>

Pod koniec filmu gdy Erica wychodzi z wody a raczej jej monstrum tuż przed spełnieniem życzenia pyta się Jasona czy chce spełnić życzenie a on odpowiada że już wypowiedział życzenie a ona mu odpowiada iż to nic nie da bo i tak po spełnieniu życzenia znowu będzie to samo - czyli znowu ta cała ekipa będzie grać w tą grę.
... Błędne Koło !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones