PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=378067}

Uciec przeznaczeniu

Open Graves
5,1 3 447
ocen
5,1 10 1 3447
Uciec przeznaczeniu
powrót do forum filmu Uciec przeznaczeniu

niezły shirt

ocenił(a) film na 3

widać, że był jaki taki budżet i ekipa, bi kilka scen była przyzwoicie nakręconych. co więc się stało? a no najpierw stał się scenariusz. potem stało się to, że za reżyserię wziął się pan Álvaro.
i wyszła kupa, ale fakt, widziałem gorsze.
już samo założenie główne jest idiotyczne. w 15 wieku mnisi z Hiszpańskiej Inkwizycji zrobili grę ... po angielsku. zresztą w hiszpański wszyscy mówią niezły sobą po angielsku. przez cały film po za angielskim słyszymy jedynie ... Włoski.
później jest już tylko gorzej.
po tym jak kolega ginie, zrzucony ze skarpy przez ważkę i zjedzony prze kraby nasi bohaterowie postanawiają polecieć prosto z pogrzebu zrobić koleżaneczce sesję w bikini z piła mechaniczną... lol...
jak by głupoty było mało, efekty też nie powalają, aktorstwo jest hmmm średnie, a suspens nie należy do udanych. odradzam, no chyba że dla śmiechu, aj po wyjściowe z tego filmu jeszcze długo się śmiałem wypominając najgłupsze sceny. 3/10

ocenił(a) film na 3
kangur_msc_CM

sory za błędy, byłem jakiś nieprzytomny jak to pisałem
poprawiona wersja:

"niezły shit"

widać, że był jaki tako budżet i ekipa, bo kilka scen przyzwoicie nakręcono. co więc się stało? ano najpierw stał się scenariusz. potem stało się to, że za reżyserię wziął się pan Álvaro.
i wyszła kupa, ale fakt, widziałem gorsze.
już samo założenie główne jest idiotyczne. w 15 wieku mnisi z Hiszpańskiej Inkwizycji zrobili grę ... po angielsku. zresztą w Hiszpanii wszyscy mówią między sobą po angielsku. przez cały film po za angielskim słyszymy jedynie ... Włoski.
później jest już tylko gorzej.
po tym jak kolega ginie, zrzucony ze skarpy przez ważkę i zjedzony prze kraby nasi bohaterowie postanawiają polecieć prosto z pogrzebu zrobić koleżaneczce sesję w bikini z piła mechaniczną... lol...
jak by głupoty było mało, efekty też nie powalają, aktorstwo jest hmmm średnie, a suspens nie należy do udanych. odradzam, no chyba że dla śmiechu, ja po wyjściu z tego filmu jeszcze długo się śmiałem wypominając najgłupsze sceny. 3/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones