PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=378067}

Uciec przeznaczeniu

Open Graves
5,1 3 447
ocen
5,1 10 1 3447
Uciec przeznaczeniu
powrót do forum filmu Uciec przeznaczeniu

fabuła świetna,zakończenie jeszcze lepsze-źle wypowiedział życzenie,bedą grać w mambę całą wieczność....7/10

ocenił(a) film na 5
ivoona32

ivoona32 bądź tak miła i wytłumacz mi czemu źle wypowiedział życzenie? Cytat "Chcę cofnąć czas o tydzień i żebyśmy już nigdy nie grali w tą grę". Czyli wszystko się cofa o tydzień jest tak samo oprócz kontaktu z grą, więc czemu oni znowu grają???

ocenił(a) film na 8
AlCapono

ta czarownica mu powiedziała, że nic sie nie zmieni... troche dziwne to było.

AlCapono

moim zdaniem powinien powiedzieć-"...i abym nigdy nie dostał tej gry"a tak po wypowiedzeniu życzenia czas się cofnął i zapomnieli o wszystkim,więc jak beznogi facet wreczył mu grę,to nieświadomi konsekwencji znów w nią zagrali...dlatego życzenie nic nie zmieniło...bo bedą tak grac już wieczność a on za każdym razem będzie wypowiadał to samo życzenie,więc będą ginąć i dostawać grę co 7 dni....mam nadzieję,żęe trochę pomogłam:)pozdrawiam serdecznie:)

ivoona32

a moim skromnym zdaniem chodzi o to, że to były dwa życzenia poza tym film dosyć dobry ale bez szału

ocenił(a) film na 8
CarolKhaa

no fakt. masz racej. wypowiedział dwa życzenia a miało być jedno. :]

ocenił(a) film na 7
ivoona32

Dokladnie mialo byc jedno zyczenie a teoretycznie wypowiedzial dwa czyli tak jak predzej pisaliscie beda grali wiecznosc 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones