PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34745}

Ucieczka gangstera

The Getaway
7,1 8 467
ocen
7,1 10 1 8467
7,5 13
ocen krytyków
Ucieczka gangstera
powrót do forum filmu Ucieczka gangstera

Ale tak wiele (niestety) minusów ma ten film, że nie moge inaczej. Oczywiście nie twierdze, że film nie jest bardzo dobry...Bo jest. No i oczywiście niesamowity Steve McQueen - jak zawsze. Ale jak już powiedziałem są minusy. Np. początek 20-30 minut tragedia. I potem też kilka minusików jest...

ocenił(a) film na 9
janko_bzykant_

fajnie ze sie podzieliles z nami tymi "minusikami", dobrze wiedziec dlaczego nie oceniasz tego filmu najlepiej :/

Gdzie sie podziala konstruktywna krytyka!?

film jest doskonaly moim zdaniem, co nie znaczy, ze jest idealem, bo takich nie ma, wiec kazdy znajdzie gdzies jakas wade, nawet najwiekszy fan, ktory nie chce sie do niej przyznac, ale skoro juz sie krytykuje, to nalezaloby napisac za co :]

ocenił(a) film na 9
janko_bzykant_

zgadzam się, pierwsze pół godziny było naprawdę nudne ale później jest naprawdę świetnie. do minusów dodałbym jeszcze muzykę i momentami grę Ali MacGraw ale to już kwestia gustu. Ja mimo tych minusów postawiłem 10, gdyż dobrze się bawiłem oraz McQueen zagrał naprawdę świetnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones