PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10032446}

Ucieczka z ciemności

Out of Darkness
4,9 320
ocen
4,9 10 1 320
Ucieczka z ciemności
powrót do forum filmu Ucieczka z ciemności

Brak słów na ten słaby film, ale znowu poprawność polityczna z UK. Trochę tam mieszkałem wiec ... ogłoszenie o prace do BBC ( każdy tylko nie biały ) , ogłoszenie do prace w wojsku RAF ( każdy tylko nie biały) ... Tutaj mamy to samo - ziemie zamieszkują wszyscy tylko nie biali ludzie ... Brak słów ! Głupota poziom HARD !!! Brakuję mi transseksualnych niebinarnych gejów w tym filmie ...

Raczej poprawność historyczna :) Człowiek prehistoryczny zamieszkujący tereny dzisiejszego UK był ciemnoskóry, miał ciemne kręcone włosy. Nie było jeszcze " białych "...

użytkownik usunięty
tizoooo

Nie było jeszcze " białych " - no do dzisiaj biali nie istnieją Wikingowie byli czarni tak samo jak mieszkańcy Skandynawii (4-10 wiek) albo jak doradcy na dworze królowej Elżbiety : MARIA, KRÓLOWA SZKOTÓW - Lord Randolph (Czarnoskóry aktor) gdzie mamy film historyczny. Myślałem że to Horror a jednak to film dokumentalny (bo fachowiec się wypowiedział). Nie mam zielonego pojęcia jaki kolor skóry mieli mieszkańcy wysp ?(nie znam się na tym wiec się nie wypowiadam ale ty pewnie masz doktorat ?) Co nie zmienia faktu że mogli zaangażować jednego białego aktora ? A jeżeli ten film jest tak historyczny to jak nazywał się ten potwór ? (hahahah no bo to jest film historyczny) 

i dzięki Bogu żeś wyjechał z tej strasznej Anglii, przecież tam sami kolorowi i nie katolicy, nie to co tutaj w kraju mlekiem i miodem płynącym, z Matką Boską Królową Polski. Cebulą od ciebie yebie na kilometr....

użytkownik usunięty
sobanek

Przykro mi ale nie jestem katolikiem i nie mieszkam w Polsce (Holandia ) ale Ty wiesz lepiej i znasz mnie lepiej - w swoim chorym umyśle. Tak właśnie wygląda lewicowa tolerancja - brak argumentów i obrażanie Katolików bo można - proszę poobrażaj muzułmanów najlepiej w UK !!!  Najlepszym moim kumplem w UK był Jabulani z Zimbabwe ale ty już zrobiłeś ze mnie rasistę albo wafelkowego Nazistę z TVNu  bo nie podoba mi się na siłę zatrudnianie czarnych aktorów gdzie w filmach historycznych powinni być biali? Aktualnie np w takich filmach produkowanych przez np Netfix mamy rasizm w stosunku do białych aktorów !!! I od kogo wali tutaj cebulą ? W sumie polecę Tobie dobrego psychiatrę... 

ocenił(a) film na 6
sobanek

Ty sobanek uspokój się, bo podejdzie kiedyś do Ciebie na ulicy wielokolorowy kobieto-męzczyzna i da Ci w zęby. I co wtedy zrobisz?

karakrytyka

a zrobi to z powodu...? Nie mierz może wszystkich swoją miarą? ;P

ocenił(a) film na 6
sobanek

No właśnie bez powodu. Nie mierz może wszystkich swoją miarą...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Gównoburza o nic, biała odmiana homo sapiens pojawiła się 11-19k lat temu (jako ewolucyjne dostosowanie się do mniejszego nasłonecznienia - w celu lepszej syntezy witaminy D) więc niby z jakiej racji mieli by zatrudniać białych aktorów?? Jakbyś oglądał horror którego akcja znajduje się w Ameryce Południowej przed konkwistą to też byś płakał że nie ma białych "bo to przecież nie film historyczny i ze dwóch by mogli dać"??

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
master_of_vinyl_donuts

Brak argumentów tylko obrażanie ? Dochodzisz jak to piszesz  ?bo jak widzisz kobietę to masz problemy z erekcją ? Frustracje chorego człowieka na nieistotnym forum - podnoszenie swojego ego przez obrażanie innych - ah mały człowieczku ... W UK za taką mowę nienawiści w stosunku do czarnych zostałbyś skazany ( nawet za takie forum) natomiast białych katolików wolno obrażać bez ponoszenie konsekwencji takie fajne podwójne standardy ...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
master_of_vinyl_donuts

Nie chce mi się odpowiadać na ten denny komentarz, nie wiem czy ty rozumiesz o czym ty piszesz ? Niesamowity hejt i wyzwiska - jakie ty głupoty piszesz o niewolnictwie ? hahah tak 99% Polaków byli niewolnikami na pańszczyźnie gorzej traktowani niż czarni i co i nic można ich hejtować bo są biali? Niewolnictwo -kompletnie nie nasza historia i nie mamy nic z nią wspólnego !! A w kinie chciałbym aby role dostawali najlepsi aktorzy a nie jakieś promowanie jednego koloru - bo byli setki lat niewolnikami - będziesz grał śmieszną karta niewolnictwa ? hahah np w UK nie znajdziesz potomków niewolników ale tak dalej używają tej karty !!! Nie chce mi się dyskutować z idiotą - próbujesz sprowadzić mnie do swojego poziomu niewiedzy i wyzwisk a jak to bywa na tym poziomie jesteś miszczem ( specjalnie tak napisałem) hahah Nie mam zielonego pojęcia co na celu ma twój bełkot ? w wypowiedziach nie ma żadnej logiki ! Ostatnia moja wypowiedz nie będę już odpowiadał na zaczepki IDIOTY - mało gdzie szukać takiego debila ....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
master_of_vinyl_donuts

Książka: Pańszczyzna prawdziwa historia polskiego niewolnictwa autor Kamil Janicki - można przeczytać jak ktos umie czytac ze zrozumieniem. Pisałem wcześniej nie mój poziom na tak niską dyskusję. Nie mam pojęcia co chcesz tutaj osiągnąć tymi wyzwiskami? Przeczytaj cały wątek i zobacz jaki postaje twój wizerunek - osoby bezmyślnej i chorej . Przydasz mi się do mojej magisterki, piszę o hejcie w internecie i o właśnie takich osobach jak ty. Dzięki. Ps. Wszystko co piszesz o niewolnictwie to kompletne kłamstwo radzę wrócić do szkoły lub pouczyć się historii. Dawno takich bzdur nie czytalem.

hahahha alez ty jestes okrutnie niepelnosprytny, noo twoj poziom to jest cos miedzy zawartoscia szaletu miejskiego, a plynnym g w wiejskim szambie przed oproznieniem,. NO wlasnie czytalem i wychodzi, ze wszyscy maja cie za dekla.

"Wszystko co piszesz o niewolnictwie to kompletne kłamstwo radzę wrócić do szkoły lub pouczyć się historii. Dawno takich bzdur nie czytalem....."

hahha haha nieno nie bylo czegos takiego jak niewolnictwo w USA tak, nie bylo dyskryminacji rasowej, a Martin Lurther King, czy Malcolm X sobie z nudow prowadzili kampanie przeciwko uciskowi czarnych w Ameryce, serio jak zyje, to takiego cymbala nie spotkalem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones