PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851090}

Uciekaj albo walcz

Run Hide Fight
5,8 1 487
ocen
5,8 10 1 1487
Uciekaj albo walcz
powrót do forum filmu Uciekaj albo walcz

Przy okazji: Standard filmwebu. Zła data premiery i już średnia ocen filmu, który jeszcze nie wyszedł. To tylko wasza praca jako bazy filmów. Na co komu kompetencja, no nie? Na pewno nie wam. W obecnych czasach jak widać wystarczy trzymać poziom wikipedii. Po co komu jakość skoro liczy się ilość i rozpoznawalność z kiedyś?

ocenił(a) film na 4
ocelot_3

Film już od kilkunastu dni hula sobie po sieci po angielsku, także nic dziwnego, że można go sobie oceniać. Jak jesteś zainteresowany, to mogę podesłać linka.

ocenił(a) film na 9
thomasward

Spójrz na date premiery według filmwebu kolego. Mają dojścia ze źródeł tak tajnych, że aż nikt nigdy tego nie wiedział:)

Dzięki ale chodzi mi tylko o to o co mi chodziło w pytaniu.

ocenił(a) film na 4
ocelot_3

Sorki, nie do końca zrozumiałem. Ktoś musiał się walnąć przy wpisywaniu daty, ale faktycznie wypadałoby poprawić. Z drugiej strony nie dziwi mnie, że Filmweb ostatnio działa do luftu, skoro od kilku dobrych dni nie są w stanie podać na stronie Michaela Apteda, że reżyser nie żyje...

ocenił(a) film na 3
thomasward

wczoraj obejrzałem i to jest tak slabe ze az mierne

ocenił(a) film na 2
nexus_3

dokladnie..

thomasward

Ja jestem zainteresowany linkiem.

ocenił(a) film na 4
wiktorsol

lookmovie.io/movies/view/11456054-run-hide-fight-2020

Na sunmovies.tv też jest

ocenił(a) film na 2
wiktorsol

torrenty rarbgp

użytkownik usunięty
thomasward

Będzie leciał dziś o 20:00 na TV Puls. Polski tytuł: "Uciekaj albo walcz".

ocenił(a) film na 6
ocelot_3

Release Dates
Italy 10 September 2020 (Venice Film Festival) (premiere)
Sweden 12 November 2020 (Stockholm International Film Festival)
USA 14 January 2021

ocenił(a) film na 6
ocelot_3

Filmweb jest współtworzony przez użytkowników, jak ci sie zachciewa dokładności przy tak ogromnej bazie danych to doloz swoja cegielke, zamiast psioczyc na innych.

ocenił(a) film na 9
celebes

A wikipedia myślisz nie jest?
Po niej też nie wymagasz kompetencji?

Skąd w ogóle pomysł żeby mieć oczekiwania od ludzi, którzy zarabiają na przekazywaniu ci informacji, no nie? Czemu samemu im nie pomożesz za darmo albo za grosze. Życiowe podejście.

ocenił(a) film na 6
ocelot_3

Na wikipedii jak ktos zauwazy niescislosci to je sam poprawia, zamiast sie zalic na forum i nic nie robic, i dlatego jest to rzetelne zrodlo.

Oni ci dostarczają platformę (za darmo), na której możesz zamieszczać dane o filmach i się wymieniać informacjami z innymi użytkownikami. Żadna firma nie jest w stanie nadzorować samodzielnie poprawności danych miliona filmów.

Rozumiem, gdybys placil, ale pewnie wchodzisz jeszcze z odpalonym adblockiem i stawiasz wymagania. Wielkie XD dla ciebie.

ocenił(a) film na 9
celebes

Wikipedia jako rzetelne źródło? Jesteś młody. Swoją drogą dla zainteresowanych: Wikipedia nie jest współtowrzona przez użytkowników ale tworzona tylko i wyłącznie przez użytkowników. Każdy może tam coś napisać. Co niech każdy odbiera jak sam uzna. Ale nie ma tam reklam, i na tym serwisie nikt nie zarabia. Gdyby ktoś bardziej się interesował tematyką polecam książkę: "Zaufaj mi, jestem kłamcą" Ryana Holidaya, elitarnego influencera który dorobił się milionów już w wieku 21 lat na tym jak w sieci "żyją" blogi, jak się je reklamuje i jak się na tym zarabia. Jak przeczytasz zdecydowanie rozszerzysz pojęcie słowa "blog" i co dla ciebie nim jest, a także pozbędziesz się złudzeń i wątpliwości co do tego jak to działa.

Kolega powyżej już widzę mi zrobił psychoanalizę:) Znasz się na ludziach, nie ma co.

ocenił(a) film na 6
ocelot_3

Zarzucasz mi robienie psychoanalizy, a sam stwierdzasz, ze jestem mlody XD Na wikipedii trafiaja sie trolle, ale w 99.9% przypadkow sa szybko wylapywani. Prawdziwym skarbem jest jednak sekcja "źródła" na dole każdego artykułu. Przydała mi się przy pisaniu inżynierki i magisterki.

ocenił(a) film na 9
celebes

Widzę opierasz się na faktach:D Inaczej wiedziałbyś, że realia są takie, że "źródła" zawsze są podawane z wiadomych powodów, nawet jeśli ich interpretacja w tekście była niezwykle frywolna. Absolutny standard blogerski. Wyjątkiem są prace naukowe:) Możesz myśleć, że ludzie piszący artykuły nie mylą się w 99.9% przypadków. Możesz myśleć, że na wikipedii przy jej obszerności jest jakaś lepsza końcowa kontrola jakości. Ale masz absolutne prawo tak myśleć i nikt ci tego nie zabroni. Jak pisałem: jesteś młody:)

ocelot_3

Właśnie leci na puls

ocenił(a) film na 9
Nazir

Ano jest. Dzięki za zwrócenie mi na to uwagi. Teraz mogę włączyć go komuś kto "nie czyta".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones