PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750704}

Uciekaj!

Get Out
7,0 152 543
oceny
7,0 10 1 152543
7,4 50
ocen krytyków
Uciekaj
powrót do forum filmu Uciekaj!

To jest thriller nie horror!

użytkownik usunięty
tysia_21_87

Absolutnie horror.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Heller1304

Od dawna.

ocenił(a) film na 8
Heller1304

Przecież Freddy przeżył Koszmar z Ulicy Wiązów

ocenił(a) film na 8
Fassassin

Hehe. No to jeden wyjątek był.

ocenił(a) film na 8
Heller1304

Leatherface w Teksańskiej

ocenił(a) film na 8
Fassassin

Podajesz samych antagonistów, a tutaj się rozchodzi o ofiary w horrorach. Wiadomo, że zbrodniarze przeważnie przeżywają..

ocenił(a) film na 8
Heller1304

Ripley w Obcym przeżyła

ocenił(a) film na 8
Heller1304

Laska z "Coś za mną chodzi" przeżyła

Fassassin

Wiesz co to spoiler !!! spokojnie mogłeś zepsuć komuś kilka filmów naucz się wpisywać ostrzeżenia zanim spojlerujesz !!! posty zgłoszone do usuniecia

ocenił(a) film na 8
Firefly2

Jak nie oglądałeś obcego, to współczuję

Fassassin

Mówię o filmie "coś za mną chodzi" wszystkie pozostałe w których dałeś spoilery bez ostrzeżenia ! widziałem ,chodzi o innych forumowiczów którzy mogli nie widzieć wyżej wymienionych filmów, ja akurat widziałem całą masę filmów, seriali i grałem w całą masę gier akurat w tych tematach jestem weteranem. Jak zdradzasz zakończenie lub fabułę piszesz uwaga spoiler dużo wcześniej żeby nie zepsuć komuś filmu.

ocenił(a) film na 8
Firefly2

Nie zdradziłem zakończenia, tylko napisałem, że dana postać przeżyła, jeny.
Jak inaczej miałem tutaj podać argumenty?

Fassassin

"Nie zdradziłem zakończenia, tylko napisałem, że dana postać przeżyła" To jest jeden z ważnych elementów zakończenia zwłaszcza w horrorach i thrillerach, i oczywiście że w horrorach główna postać/ie wcale nie muszą ginąć tak samo jak nie muszą występować zjawiska paranormalne (duchy,demony itp.) dawno już takich głupot nie czytałem jak niektórzy wyżej napisali, dlatego gdy oglądasz jakiś horror zastanawiasz się czy postać przeżyje czy nie a tak zepsułeś już komuś film przynajmniej w sporym stopniu, "jeny.
Jak inaczej miałem tutaj podać argumenty?" mam podać przykład ? no mniej więcej tak: (najlepiej z rocznikami filmów) UWAGA SPOILERY DOTYCZĄCE FILMÓW "COŚ ZA MNĄ CHODZI" "HALLOWEEN" "TEKSAŃSKA MASAKRA PM" "OBCY 4" "KOSZMAR Z ULICY WIĄZÓW" JEŚLI NIE OGLĄDALIŚCIE NIE CZYTAJCIE BO ZEPSUJECIE SOBIE ZABAWĘ !!!! ############################################
tak mniej więcej powinno to wyglądać. Spójrz na to z tej strony gdybyś właśnie obejrzał jakiś film np. horror "X"i chciał poczytać na forum jakie są opinie i co ludzie o nim piszą ale masz w planach obejrzeć horror "Y" i na forum o filmie "X" ktoś pisze ale w filmie "Y" główna postać przeżyła, nie zdenerwołałbyś się ? np. film "Mute" który chcesz zobaczyć albo starszy film "Towarzystwo" i powiedział kto zginie a kto nie, nie zepsułbym ci filmu ? :)

ocenił(a) film na 8
Firefly2

Mi by nie zepsuło, ale po przemyśleniu to w sumie sorki

Fassassin

Zdarza się, ważne że się zrozumieliśmy

ocenił(a) film na 8
Heller1304

Laska "Halloween" przeżyła

ocenił(a) film na 8
Heller1304

To nie jest żadna zasada

ocenił(a) film na 8
Fassassin

No to jakieś słabe te horrory, skoro jakieś laski przeżywają. Aa.. no właśnie. Laski zawsze przeżywają.

ocenił(a) film na 8
Heller1304

Jesteś głupi/a czy udajesz?
Tak, schematem slasherów jest przeżywająca laska, ale to jest SCHEMAT, a nie założenie gatunku i jeśli twórca nie chce, to nie musi używać pewnych klisz

ocenił(a) film na 8
Fassassin

A Ty jesteś głupia? Ja tylko próbuję dostosować się do Twojego poziomu. :) Twojego SCHEMATUuuu.

ocenił(a) film na 8
Heller1304

Za to Twój schemat jest mocno ograniczający

ocenił(a) film na 8
Gyp

Oh.. okej... ja nie chciałem... nie będę więcej już tutaj komentował, bo dzieci z gimnazjum się zlecą i mnie zjedzą.

ocenił(a) film na 8
Heller1304

Nie zjedzą, tak jest tylko w tych schematycznych horrorach

ocenił(a) film na 8
Heller1304

"Od kiedy w horrorach główny bohater przeżywa?
"

To jest top najgłupszych zdań na tym portalu

ocenił(a) film na 8
Fassassin

Od kiedy na tym portalu są głupie zdania?

ocenił(a) film na 8
Fassassin

Nie zrozumiałeś mnie pustaczku... to było pytanie retoryczne, czyli pytanie, na które pytający nie oczekuje odpowiedzi. :)

ocenił(a) film na 8
Heller1304

Ja nie oczekuję od ciebie jakiejkolwiek odpowiedzi i mimo, że je dostaje, to jednak się nie zawodzę

ocenił(a) film na 8
Fassassin

Ale wiesz, że ta ta cała dyskusja przez Ciebie się ciągnie?

ocenił(a) film na 8
Heller1304

Na kogoś, kto ciągnie to mi wyglądasz raczej ty

ocenił(a) film na 8
Fassassin

Powiedziałem już, że zadane przeze mnie pytanie na samym początku, było pytaniem retorycznym, a Ty zaczęłaś mi co chwilę odpowiadać na każdy jeden post.

Heller1304

Pytanie retoryczne to pytanie nie na które pytajacy nie oczuje odpowiedzi, ale samo pytanie w sobie sklania do refleksji i przemyslen a nie odpowiedzi. Na przyklad na zakonczenie dokumentu o kosmitach jak bedzie pytanie - Czy napewno jestesmy sami we wszechswiecie? - to bedzie pytanie retoryczne bo caly dokument prowadzil dyspute na ten temat. Natomiast twoje pytanie bylo nieprzemyslanie rzuconym gownem, pozdrawiam.

Heller1304

Nie wiem czy troll czy co, ale laski są najczęściej głównymi bohaterami slasherów.

A zasadą jest, że przeżywa dziewica.

ocenił(a) film na 8
neo_angin

W związku z zasadą, mógłbym być bohaterem całej marki slasherów

Fassassin

To by była ciekawa... dekonstrukcja.

ocenił(a) film na 8
Heller1304

Na ch.uj zdradzasz że główny bohater przeżyje,pisz (Spoiler)!!!

ocenił(a) film na 8
jazdowicz2666

Gdzie niby zdradziłem, że przeżywa plebsie? W którym poście?

ocenił(a) film na 8
Heller1304


Heller1304 w odpowiedzi na post: SchrodingersKatze | 27 cze 2:00
Od kiedy w horrorach główny bohater przeżywa? .W tym plebsie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Heller1304

Wchodze żeby poczytać normalne komentarze,nie zdradzających fabuły filmu.A nie spoilery takich ćwoków jak Ty.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Heller1304

Dobra ciulu,zakończyłem z Tobą rozmowe,bo głupiemu nie przetłumaczysz,nara.

Nie.

użytkownik usunięty

Tak jako Nie? Super.

:)

To nie ani thriller ani horror, to jest zwykła komedia! Wystarczy spojrzeć na nominacje do złotych globów.
[Złote Globy
nominacje: 2
2018 nominacja
Złoty Glob Najlepsza komedia lub musical
Najlepszy aktor w komedii lub musicalu Daniel Kaluuya]

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 4
loko89

50/100!

ocenił(a) film na 7
tysia_21_87

Pełna zgoda. Thriller miejscowo przerysowany komediowo (wątek kolegi z ochrony lotniska).

ocenił(a) film na 4
Kazikowy

bo to jest pastisz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones