PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750704}

Uciekaj!

Get Out
7,0 152 784
oceny
7,0 10 1 152784
7,4 51
ocen krytyków
Uciekaj
powrót do forum filmu Uciekaj!

Jeśli film miał widza rozbawić to jestem zdania, że ładne zagrania. Jeśli celowo, z zamiarem rozbawienia - jestem na tak. horror?
Nie wiem co w tym filmie jest dobrego. Jak każdy inny jump scare tu, jump scare tam. Przerysowanie problemu na tle rasowym, ujęcia przeciętne. Horror powinien przestraszyć. Nie ukrywam, że nie jest nudny, bo nie jest. Trzyma do końca, bo chcemy zobaczyć jakie śmiesznostki wymyślą jeszcze twórcy. Nie wynudziłam się, ale też się nie bawiłam. Nie rozumiem tego rodzaju filmów. Jest w stanie mi ktoś wyjaśnić co w tym filmie jest tak niesamowitego, że tyle ludzi ocenia go w skali 6-9/10? Chcę po prostu zrozumieć.

ocenił(a) film na 9
kira_chan_123411

"co w tym filmie jest tak niesamowitego, że tyle ludzi ocenia go w skali 6-9/10"
Bo to po prostu baardzo dobry film jest - jeden z lepszych ostatnimi czasy. Właściwie na każdej płaszczyźnie - czy mówimy o scenariuszu, aktorstwie, reżyserii, zdjęciach (zdecydowanie ponad przeciętne, zrealizowane z kunsztem i wyczuciem - chyba byliśmy na innym filmie?), a na muzyce skończywszy. Natomiast połączenie skrajnie różnych gatunków (horror/thriller i komedia) to tu mistrzostwo właśnie. Moim zdaniem to idealna kombinacja kina rozrywkowego z ambitnym i stąd wielki kasowy sukces obrazu.

ocenił(a) film na 7
kira_chan_123411

W sumie sama napisałaś - nie jest nudny, trzyma do końca - piszesz to z perspektywy człowieka, który jest zażenowany fabułą. Film został więc dobrze zrobiony, Ci ludzie którzy ocenili wyżej uznali, że fabuła jest ciekawa, do tego film trzyma w napięciu. Zresztą z samej twojej wypowiedzi wnioskuję, że tak 4/10 powinnaś dać :)

ocenił(a) film na 9
kira_chan_123411

Oto powody,dlaczego oceniłem film na 9
1.Ciekawa fabuła 2.Dobre połączenie horroru/thrilleru ze scenami komediowymi 3.Bardzo dobra muzyka 4.Gra aktorska na dobrym poziomie (przynajmniej dla mnie) 5.Zdjęcia bardzo ładne (głównie przez scenografie) 6.Trzyma w napięciu. 7.Nie wiem jak innych,ale ten film bardziej wprawił mnie w stan niepokoju niż większość dzisiejszych horrorów,pomimo tego,że jest to bardziej mocny thriller niż horror. 8.Budowanie klimatu nie jest oparte na pokazywanie osiem jumpscarów przez 15 minut (naliczyłem tu z 2-3 jumpscary z czego co jeden daje trochę na wyrost)
No ale wiadomo.Inni ludzie inne opinie i szanować je trzeba (pod warunkiem,że opinia jest sensownie uargumentowana) :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones