PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=429668}
7,9 2 568
ocen
7,9 10 1 2568
Uciekinier
powrót do forum filmu Uciekinier

Mam nadzieję, że jakiś znakomity reżyser odnajdzie ten temat i nakręci film kinowy o Panu Kazimierzu. Myślę, że ta historia ma szansę zdobyć światową sławę jak "Pianista" Polańskiego lub nawet większą.

ocenił(a) film na 9
szirchu

niesamowita ta historia-a jednak prawdziwa i napisana przez życie. A materiał na wersję kinową jest tak znakomity,że powinien się za to zabrać naprawdę profesjonalny zespół,ze świetnym reżyserem. Myślę,że temat 100 razy lepszy niż w pianiście-byleby tylko dobrze wykorzystany był-kto wie może to będzie oscarowa ekranizacja.

ocenił(a) film na 8
szirchu

niesamowita historia. Az niemożliwe że nie została jeszcze wykorzystana jako scenariusz filmowy

ocenił(a) film na 8
szirchu

Takie samo odczucie przez większość filmu. Gdyby to się działo w Ameryce, to już by były 23 Oscary za adaptację.

radosuaf

Mam jakieś przeczucie, że jakiś znany polski reżyser się za to zabierze :D

szirchu

To wspaniała historia bohaterstwa i męstwa, których w Pianiście nie doświadczy się choćby w ułamku. Jednak to historia Polaka pochodzenia polskiego, dlatego próżno czekać na zainteresowanie Hollywood itp.

ocenił(a) film na 7
victorr

No właśnie... Władysław Szpilman był Żydem, "Lista Shindlera" jest o Żydach. A Polscy więźniowie obozów koncentracyjnych są traktowani przez Hollywood jak więźniowie 2-ej kategorii.

ocenił(a) film na 8
szirchu

Przydałby się nawet jakiś mini serial

szirchu

Tylko najlepiej przez Hollywood. Polski reżyser, ale Hollywood, bo polskie filmy... No nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones