PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323371}
5,9 5 349
ocen
5,9 10 1 5349
Uczeń czarnoksiężnika
powrót do forum filmu Uczeń czarnoksiężnika

Ocena

ocenił(a) film na 5

Powiem tak. Początek był niezły...i na nim tak naprawdę się skończyło.
Ten film miał ogromny potencjał i mógł być naprawdę świetny, ale od jakiegoś momentu(środek, może dalej), zaczynało się, że tak się wyrażę "srać".
Najgorsza była końcówka, która tak lała miłością, która przezwycięża największe zło itd itp.
Poza tym jak wiadomo pinkny Happy-End, że aż szkoda gadać. ( _O_ )
Moja ocena to 5/10

MrPawello

To samo odniosłem wrażenie. Pomysł filmu mógł być lepszy, było spore pole do popisu, wyjście właśnie z "słitaśnego" schematu np: Krabat widzi, że mistrz żeby odmłodnieć bierze poświęca, zgrywa dobrego ucznia, choć tak naprawdę spiskuje i chce go zabić, niby w imię walki ze złem jakim jest mistrz, w rzeczywistości bo się boi śmierci/ chce posiąść księgi itd. na własność. Cokolwiek.

Wydaje mi się jednak, że miało to być kino familijne, stąd naiwna otoczka. Dlatego wolę oglądać anime gdzie bardzo często wychodzi się ze schematu, fabuła i postacie są ciekawsze.

ocenił(a) film na 5
Abukashi

Zgadzam się z ocenami powyżej. Ja dodatkowo ponarzekam na bardzo mało magii (Mały SPOILER) - przewracanie ludzi, zamiana w ptaki i parę rytuałów. Tyle... Film mógł być hitem, niestety wyszedł bardzo przeciętnie... 5/10

ocenił(a) film na 6
Abukashi

Ja szczerze oczekiwałam, że czarnoksiężnik nie będzie "zuy do cna dószy i wogle". Że będzie mu zależało na niektórych chłopcach z wzajemnością i będzie jakiś wątek, że mu źle z tymi zabitymi, czy coś w ten deseń. A tu nic, i jeszcze ten drętwy romans.

nikolazd

widziałem to dzieło (o mało się nie porzygałem z nudów) i można śmiało stwierdzić ,ze jest tam duzo....niczego ,o ile ta scena z krukami była fajna to magi i tego co się uczyli w tym filmie jest prawie tyle ile w Harrym . I podziwiam jak można zrobić tak długi film z akcji której było tam może na 30 minut

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones