PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495313}

Uczeń czarnoksiężnika

The Sorcerer's Apprentice
6,4 125 203
oceny
6,4 10 1 125203
4,1 7
ocen krytyków
Uczeń czarnoksiężnika
powrót do forum filmu Uczeń czarnoksiężnika

No właśnie ale... duże ale. Jay Baruchel zagrał w nim jak pajac i psuł cały odbiór. Jego gra zupełnie nie pasowała do filmu fantastycznego w żadnej mierze, raczej parodii klasy B.
W dodatku ja rozumiem kino familijne, ale niestety cały film nie jest familijny, jest po prostu infantylny i mnie jako fana fantasy ZUPEŁNIE zniechęcił. Wersja dubbingowa to już w ogóle jest szczyt szczytów i gdyby nie to, że oglądnąłem też w ang. podkładzie nie dałbym więcej niż 2 niestety. Co najbardziej denerwuje to to, że film miał naprawdę ogromny potencjał.

ocenił(a) film na 4
megoznik

Zgadzam się z Tobą. Tematyki fantasy nie powinno się łączyć z familijką, bo to strasznie psuje odbiór

ocenił(a) film na 7
megoznik

Potwierdzam. Zmarnowany duży potencjał, za dużo poszli w efekty specjalne i komedyjko-słitaśne dialogi. Zmarnowana sprawa, ale obejrzeć można i daję7/10

ocenił(a) film na 6
megoznik

podpisuje się pod tym jakoś mi ten aktor nie przypadł do gustu w tej roli na siłę próbowali zrobić z tego filmu kino familijne a byłby fajny, dubbingu nie oglądałem bo nie znoszę pewnie by mi cały film zepsuł 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones