PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31130}

Uczeń szatana

Apt Pupil
7,0 22 128
ocen
7,0 10 1 22128
6,7 6
ocen krytyków
Uczeń szatana
powrót do forum filmu Uczeń szatana

Ja rozumiem, że w filmach są nudne momenty...ale żeby przez cały film. Brak jakiego kolwiek dramatyzmu...akcji...czy czego kolwiek. Ani mnie ten film nie przestraszył ani nie wstrząsnął....zato zarąbiście zmulił. Dawno takiego gniotu nie widziałem. Wybitnie nie polecam

ocenił(a) film na 7
winozaur

no cóż, jeżeli lubisz rozwalanki ze Schwarzeneggerem czy Stalonnem to ten film mógł Ci nie przypaść do gustu. ale widzisz, nie w każdym filmie chodzi o to, żeby biegać z karabinem, strzelać do ludzi, wrzeszczeć, urządzać pościgi samochodowe czy wysadzać w powietrze pociągi. Są jeszcze inne filmy, troche bardziej ambitne. a jak Ci się nie podoba, to obejrzyj sobie jeszcze raz wszystkie ,,filmy" ze Stevenem Seagalem.

ocenił(a) film na 10
q_ba87

Dobra, rozumiem, że komuś film do gustu nie przypadnie, ale żeby od razu taką recenzję wystawiać. "Uczeń szatan" to naprawdę dobry film. Jeżeli filmy z "tej kategorii" ci nie podchodzą to się nie wypowiadaj. Ja np. horrorów nie lubię i dlatego nie potrafię w żaden obiektywny sposób się wypowiedzieć na ich temat i dlatego nie robię tego. Jak już mam obsmarować film to dlatego, że np. jako komedia jest kompletnie nie-śmieszny, lub po prostu głupi jak but. A tak przy okazji, rozwalanki ze Schwarzeneggerem lubię, ale raczej żadnej bym do ulubionych nie zaliczył, dla mnie to żadne ambitne kino, czy po prostu świetny film:-)

ocenił(a) film na 4
shninkiel

a co to za jakis dziwny poglad, zeby nie mozna sie bylo wypowiadac na temat czegos co nam sie nie podobalo? co to jest, forum dyskusyjne czy klub wzajemnej adoracji?

a film, jak na ekranizacje opowiadan kinga (a ogladalam wiekszosc) byl beznadziejny. nie, nie czytalam tego opowiadania. w filmie, bo wlasnie to jest przedmiote oceny, nie dzialo sie faktycznie nic.

winozaur

Wybitny to ty jesteś ale cymbał, więc Kogo obchodzi co polecasz ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
winozaur

Jakiś niedorozwój z gimnazjum będzie mi tu od je***ych dzieci wyjeżdżał, he,he,he powinienem cie objechać jak burą suke ale spojrzałem na twoje ulubione filmy i jak zobaczyłem ?Ręke Boga? to postanowiłem ci odpuścić, bo ja uwielbiam ten film, a wielu ludzi go niedocenia więc wybaczam ci!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones