PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31130}

Uczeń szatana

Apt Pupil
7,0 22 128
ocen
7,0 10 1 22128
6,7 6
ocen krytyków
Uczeń szatana
powrót do forum filmu Uczeń szatana

ale jedyny problem tego filmu to zla obsada tego chlopca on po prostu gral sztucxznie i tragicznie marny aktor dobrze ze ian mckallen wszystko uratowal...

ocenił(a) film na 7
c_ronaldo13

szczerze mówiąc chłopiec właśnie mi pasował do tej roli. odpowiednia mimika, charakter, właśnie tak go sobie wyobrażałam czytając to opowiadanie. film jednak nie urzekł mnie tak jak treść. wydawało mi się że ciężko byłoby z takiej historii nakręcić film ale jednak nakręcono. nie ma jednak tego samego charakteru, który ciężko pokazać, zwłaszcza że rozgrywa się w umyśle bohatera.

ocenił(a) film na 6
c_ronaldo13

Tak uważasz? Mnie pasował. Poza tym koleś dostał nominację do Saturna za najlepszą kreację młodego aktora...

ocenił(a) film na 6
c_ronaldo13

Chłopiec i Ian Mckallen dobrani bardzo dobrze, czego nie można powiedzieć po gościu którego grał Ross Geller z Przyjaciół ;);) - dla mnie to zupełnie nieporozumienie - bardzo lubię tego aktora, ale do tego filmu nie pasował, niestety przez skojarzenia z postacią komediową (w tym filmie był również po rozwodzie ;) )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones